Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphatok valamilyen betegség...

Elkaphatok valamilyen betegséget úgy, hogy a kezemre megy egy beteg ember spermája?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen betegségről van szó,fülgyulladásról ?
2013. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen arról. Úgy utálom a poéntalan poénokat. Sokáig gondolkodtál rajta?
2013. aug. 15. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha utálod a poénokat, fogalmazz bővebben. Milyen betegségben szenved a pasid vagy az aktuális szexpartnered, akinek a spermájával érintkezik a kezed?
2013. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van-e bármi baja. CSak úgy elméletileg vagyok kíváncsi, hogy valami nemi betegséget elkaphatok e ha a kezemben élvez el és a bőröm spermás. De jól megmostam a kezem amikor tudtam.
2013. aug. 16. 12:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg ha nincs semmilyen seb vagy mikrorepedés a kezeden, akkor még egy tál AIDS-es spermába vagy vérbe is belemártogathatod.


Gyakorlatilag viszont teljesen véletlenül is hozzáérhetsz a testet olyan pontjához, ahonnan eljut a fertőzés nyálkahártyán keresztül. Megdörzsölöd a szemed, megvakarod az orrod, hozzáértsz a szádhoz vagy a füledhez. Még ha megmostad is maradhat a körmöd alatt valamennyi.


Ezeknek azért már így kicsi az esélye, de jobb óvatosnak lenni. Az utolsó mondatodból ítélve elég gyakran csinálod olyan embereknek, akiknek nem tudod, hogy van-e betegségük. Ha hivatásos vagy, akkor lehetőleg használj valami vékony gumikesztyűt, ha csak gyakran csinálsz alkalmi kézimunkát próbáld meg jobban megválogatni a partnereidet, de ha nem ellenkezik, akkor ebben az esetben is használhatsz gumikesztyűt.

2013. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D nem vagyok hivatásos
2013. aug. 16. 12:51
 7/11 A kérdező kommentje:
És vannak ezek a zselé féle fertőtlenítő kéztisztítók amit csak úgy rá kell kenni és kész. Az jó akkor utána ok, nem?
2013. aug. 16. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Hmm... nem hivatásos aki idegen férfiaknak veri ki. Hogy én miért nem voltam eddig olyan szerencsés, hogy összefussak veled... :)


A fertőtlenítőre: Jó az is a kézmosás mellé, úgy biztonságos.

2013. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D
2013. aug. 17. 11:02
 10/11 jegecske ***** válasza:

Mi a fenét keres bárkinek is a spermája a kezeden? Főként betegé?

Igen, elkaphatsz

2013. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!