Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrtelenítő krémet hogyan...

Szőrtelenítő krémet hogyan kell használni a herék és a végbél körüli rész szőrtelenítésére?

Figyelt kérdés

Még sohasem szőrtelenítettem. Nem tudom, hogyan kell. Nekem elég szőrös ilyen tájékon, zavaró és kellemetlenséget okoz izzadásnál és mosdóhasználatnál.


Ezt a módszert is csak itt ajánlották. De hogyan kell megcsinálni? Milyen eszköz kell hozzá? Lehet valami kellemetlen mellékhatása?


Előre is köszönöm a segítséget


2013. aug. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Borotváld inkább a krém nagyon sok vegyianaygot tartalmaz és hosszadalmas is.
2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A borotvát hogyan használjam a herék és a végbél körüli rész szőrtelenítésére? És milyen terméket használhatok? Testszőrnyírót?
2013. aug. 19. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen így szőrtelenítek. Pont úgy használom, mint ahogyan máshol használnám, azaz a leírás szerint. Viszont semmiképpen se lépd túl a megengedett időt, mert sem a zacsi, sem a végbélnyílás nem bírja...
2013. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!