Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok és nincs...

13 éves vagyok és nincs fityma szűkletem csak letapadt a bor. Mas Kérdésekben olvastam hogy el kell mennem orvoshoz, és csinál egy gyors beavatkozást. És akkor mit fog csinalni az orvos?

Figyelt kérdés
Metél?
2009. okt. 29. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
drukkolok h ne metéljen
2009. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy csak egy gyors mozdulattal felrántja. Ne izgulj. Jobb hamarabb túllenni.
2009. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 12 éves és neki is ez volt.Elmentünk a háziorvoshoz aki megcsinálta neki úgy hogy teljesen hátra húzta a bőrt egy érzéstelenítő kiséretrében.Utána fájt neki egy kicsit pisilésnél pár napig meg kenegetnie kellett betadine kenőccsel.Azóta vigyáz hogy ne nőljön le neki újra.
2009. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem metél, hanem kézzel hátrahúzza. Én is átestem ezen 12 évesen :) Arra emlékszem, hogy nagyon-nagyon fájt, szinte sikítottam. Persze érzéstelenítő nuku (20 éve volt) :)

Egyébként tényleg gyors, 1 perc alatt kész. Utána kenegetni kell, 1-2 nap és teljesen zsírúj fütykösöd lesz :D

2009. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
13 éves korban úgy hallottam még helyre jöhet a dolog orvos nélkül is, csak úgy mint a fitymaszűkület, de ha nem akarsz várni, akkor menj el! Egyébként nem fog körülmetélni!
2009. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10%
fogd be a cerkád végé vizeléskor és várd meg h szét durranjon tuti segíteni fog:D ha nem vála be vedd elő a nagykést és vágd körbe mint egy krumplit:D
2009. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj, minél hamarabb túlesel rajta, annál jobb lesz. Menj(etek a szüleiddel) a gyerkorvoshoz, mondd el neki, mi a baj. Ne szégyled, naponta mennek hozzá ilyen gonddal a fiúk! Valószínűleg ő maga fogja felhúzni neked a bőrt, de lehet, hogy inkább átküld az urológiára (orvosa válogatja). Nem lesz szike, csak kézzel hátrahúzzák a bőrt. Egy mozdulat az egész. Biztosan fog fájni, de aztán hamar jobb lesz. Néhány napig kenegeted, utána pedig figyelsz, hogy legalább minden zuhanyozásánál felhúzd és alatta is alaposan tisztítsd meg. Így nem fog újra "berozsdásodni" és letapadni.
2009. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Unokaöcsémnek most csináltak ilyet neki tegnap,iszonyúan fájt neki.. :/ :(
2010. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!