Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valakinek fitymaszűkülete...

Ha valakinek fitymaszűkülete van, de papnak készül, annak érdemes megcsináltatnia?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy ha valakinek fitymaszűkülete van, merev állapotban nem jön teljesen hátra a bőr, de lankadtan hátrahúzható rendesen, vagyis tisztítani teljesen lehet, viszont az illető egyetemista, és az egyetem után szeretne katolikus pap lenni, akkor annak a személynek érdemes megoperáltatnia magát? (most nem rólam van szó)
2009. okt. 29. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Minek, pisálni az is jó! Misézni meg úgy is lehet.
2009. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%
Tehát fitymaszűkűletről van szó /tudjuk nem neked/,minek a fa..nak akarja megcsináltatani?úgyis csak ő /nem te/ látja.vagy ha pedo lesz mint a lelkészek még 1-2 kiskorú.A börtönben meg gerjednek majd rá
2009. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nemigazán.
2009. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15:10 mész a francba, én is vallásos vagyok valamilyen szinten, de idáig még egyetlen pedofil lelkésszel sem találkoztam...
2009. okt. 29. 15:12
 5/17 anonim ***** válasza:
ne csinálja meg a műtétet
2009. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ne haragudj kérdezö ,de ez tényleg elég hülye kérdés ,ha nem a te f...-odrol szol hanem a másérol,miért érdekel téged hogy másnak hogy áll?
2009. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
csak beszélgettem vele, nekem volt ilyenem, de gyerekkoromban megcsinálták, és beszélgettünk erről, és mondta hogy neki is van, én meg mondtam hogy csináltassa meg, de ő azt mondta hogy hülyeség mert úgy sem akarja használni, és ezért kérdeztem meg itt, hogy ilyenkor valójában érdemes e megcsináltatni? más lapon azt olvastam emiatt péniszrákja lehet. stb... Csak emiatt kérdeztem, mert aggódom.
2009. okt. 29. 15:25
 8/17 anonim ***** válasza:
nemlesz péniszrákja. tudja mosni rendesen. semmi sem indokolja h megcsináltassa. ne csináltassa meg.
2009. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ejha, ez aztán a kérdés!


Persze, hogy csináltassa meg! Egyrészt akár teljesen össze is nőhet a bőr a végén, és akkor hogyan fog pisilni??? Azt még a katolikus papoknak is kell. Másrészt a pénisz tisztán tartására sem csupán azért van szükség, mert gyereket csinálunk vele, hanem egyéb okokból is. Az egyéb okokba beletartozik, hogy a fityma alatti bőrredőkben különböző fertőzések tudnak elszaporodni. Tehát a helyes tisztításnak elengedhetetlen feltétele, hogy az előbőrt vissza lehessen húzni és alatta is meg lehessen mosni a péniszt. (Aki körül van metélve, az tulajdonképpen ettől "menekül meg", hiszen az előbőrt eltávolították. Van olyan is, akinek nem is vallási, hanem egészségügyi okokból végzik el.)


Ezt szó szerint üzenem a "papnak készülő barátodnak"! :)

2009. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja igen, erre a részre nem reagáltam: "de lankadtan hátrahúzható rendesen, vagyis tisztítani teljesen lehet".


Azt írtad, neked is volt. Nahát nekem is. Ezért a fenti részt én nem hiszem el. Vagy van szűkülete vagy nincs.


Ha lankadtan mégis vissza tudja húzni teljesen, akkor nincs neki valódi szűkülete, csak összetéveszti azzal, hogy mivel nem használja merev állapotban, nem tágult ki neki a bőr. Ki diagnosztizálta így? Ő maga?

2009. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!