Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom alján, a peremen sok...

A makkom alján, a peremen sok apró kis fehér pöttyöcske van. Nem produkál semmi tünetet, csak zavar a tény hogy ott vannak. Mi lehet ez? Gomba?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom nekem is ilyen!Már észre sem veszem!de ez engem is érdekelne hogy mi az!
2013. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hu.m.wikipedia.org/wiki/A_hímvessző_papillomatosisa



Az első voltam!Olvasd el és noo para!;-)

2013. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátomnak is ilyen, ő se aggódik miatta, orvos azt mondta normális.
2013. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem az,amit itt a 2 belinkelt. A 3 azt írta,hogy a doki mondta normális.Igen az,teljesen normális ,minden

fiúnak van,ezek faggyú mirigyek.Eléggé zsíros ,túró szereű anyagot termelnek.Orvosilag úgy nevezik ,szmegma .A kiszáradástól védi meg a makkot .A makk pereme alatt,a kis árokban ez össze is gyűjtődik .Tisztálkodáskor ezt mindig

el kell távolítani,különben nagyon kellemetlen szagot áraszt,és gyulladást is okozhat .

2013. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!