Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha leborotválom a fanszőrzetem...

Danixl9 kérdése:

Ha leborotválom a fanszőrzetem akkor erősebb lesz? 15 éves fiú vagyok a barátnőmmel gyakran pettingelünk lehet, hogy majd egyszer elkerül oda is a sor hogy megfogjuk egymás nemi szervét ezért szeretném le borotválni mit ajánlotok erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Testileg aránylag későn érő vagyok
2013. szept. 11. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első kérdés igen.
2013. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

Amúgy minek borotválni? Tudom,h divat,de akkor is úgy néz ki egy nő is és egy férfi is borotváltan,mint egy kisgyerek.

Sokkal szebb,ha csak fazonra ,rövidebbre van borotválva,mint kopaszon.

2013. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban a kislányok még undorodnak a szőrtől, azért kell borotválni. Meglátják és sikítoznak, mert csak a meztelen csiga a menő. Én legalábbis ezt szűrtem le több hasonló kérdés alapján eddig. 18 év felett kezd megváltozni a dolog, és már a szőrösebb számít jónak, mert az férfias.
2013. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind as 3 válasszal egyet értek.Ez csak egy divat hóbort.

A szemöldököd miért nem borotválod le ? Az nem zavar mikor

összedugjátok a kis okos fejeteket ?

2013. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj 4. kommentelő próbáltam normálisan feltenni a kérdésem és válaszolva a te nem túlságosan ide tartozó kérdésere kedves gyökérmén nem nem zavar a szemöldök:)):D
2013. szept. 11. 22:00
 6/11 anonim válasza:
Nem hinném, hogy sokkal erősebb lesz, inkább a borosta ami idegesítő. Én 16 éves korom óta borotválom, most 18 vagyok. Nekem bejön(hozzátéve: utálom a divatolást), s kényelmesebb, nem izzadok úgy, könnyebb mosakodni is. Ajánlom, borotváld le ;)
2013. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2013. szept. 13. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs de igaza van a 4-esnek szerintem. Régen sem zavarta se a nőket sem a férfiakat. Ha tetszik ha nem ez valóban egy divat egy hóbort.Mint sok minden más.Lehet elfogadni és lehet nem szeretni. Ízlés dolga
2013. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ravel ***** válasza:

Szerintem az részletkérdés, hogy divat-e vagy sem. Mindenki hagyja úgy, vagy távolítsa el a nem kívánt szőrszálait ha neki úgy kényelmesebb.

Az pedig, hogy erősebb lesz-e a szőrszál a borotválkozástól az csak a köztudatba rosszul elterjedt állítás. /amit az epiláló készülékek és gyantagyártók sulykolnak/ Az igazság annyi, hogy azért tűnik a szőr sötétebbnek és erősebbnek, mert a szálakat amikor kettévágod ott vastagabb mint a szőrszál legvége, így amikor borotválás után növekedni kezd akkor sötétebbnek és erősebbnek tűnhet.

2013. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

A 4-est "kedves gyökérmén"-nek mondod, hát nem egy 15 éveshez illő stílus...

De már kezdem érteni, hogy miért azt írod, hogy ha majd megfogjátok egymásét, most még csak pettingeltek... A petting az pont egymásénak a .... - bizony, kedves gyökércsikó... :(

2013. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!