Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális az ha pattanás van a...

Normális az ha pattanás van a péniszemen?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj kikéne nyomni XD,nem amikor lehúzom a fitymát , hanem a bőrön lentebb és téleg pattanás sztem
2009. nov. 6. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális.Lesz még egy pár olyan helyeken ahol nem is gondolnád.Ne piszkáld mert ha begyullad nagyon fog fájni.
2009. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ne nyomjam ki? idegesítő és akadályoz egyes dolgokban
2009. nov. 6. 15:54
 3/9 anonim válasza:
100%
ooo my god xD nekem is volt sok:D ne nyomd ki mert utánna két hétig fog akadályozni bizonyos dolgokban:D így max 3-4 napig
2009. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomd ki, kend be szaliciles alkohollal (patikában kb. 150 Ft), attól hamarabb leszárad és nem fenrtőződik el.
2009. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez oh my god is XD alig tok menni meg edzeni tőle:D
2009. nov. 6. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Találgassatok csak,viszont ha ennyire fáj akkor nem is biztos,hogy pattanás. Számtalan egyébb gyulladás lehet még és lehet ki se tudnád nyomni.
2009. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dehogynem sárga színű és pont olyan mint ami most van a lábamon:D
2009. nov. 6. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sárga nyomd ki, bár gondolom már megtetted. :) Ha nem csak piros, hanem sárga akkor nem gyullad be, hanem inkább megnyugszik, hogy kijön a váladék. Kinyomás után kend be alkohollal és másnapra már el is fog múlni.
2009. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van, de nekem nem sárga csak nagy és piros, de már egyszer volt nemrég és azt kinyomtam (úgy viselkedett mint egy pattanás, kijött a cucc és egy pöppet vérzett azt cső), de most ugyan itt ugyan az történik csak nem lehet egy kicsit jobban fáj és keménynek érzem.
2021. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!