Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nemi probléma, kell vele...

Ez nemi probléma, kell vele orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Minden nap az első önkielégítésnél még szinte az is jó érzés, hogy feláll, viszont utána a következő alkalomnál, fáj, ha mozgatom attól is ELEINTE, mert miután jobban felizgultam, ez szinte teljesen elmúlik. Ha harmadszorra is, akkor meg még jobban. Lehet ez mindennapi maszturbálástól, vagy megterhelés, vagy betegség? Már évek óta így van, de nem vagyok biztos benne 100%-san, hogy természetes.


17/F



2013. szept. 24. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ertem
2013. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tömören mindig a második önkielégítésnél fáj eleinte.
2013. szept. 24. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:

ha nem: viszket,gennyedzik akkor csak csapágyasra hajtottad a farkad

ja:nem szűk a sapkája?

nem húzod nagyon hátra?

2013. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem viszket vagy gennyedzik. Szűkületem volt kb. 2-3 éve, de szerencsére elmúlt teljesen, és simán hátramegy. Ez a fájásos viszont ha belegondolok lehet majdnem mindig így volt.
2013. szept. 24. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán túl gyorsan követik egymást a masztik .
2013. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sZÖRINTÖM ASZIGYÖLD EL MAGADOT
2013. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg. Nem tudom hol fáj a farkad, de biztosan attól van mert kidörzsölődik, vagy megerőlteted az első hokizásnál. Például a makkod lehet érzékenyebb a súrlódás miatt. De az is lehet, hogy túl erősen fogod és azért fáj utána. Vagy csak simán kidörzsölöd és azért fáj.


A hokizástól nem kéne bajodnak lenni, akármennyit csapathatsz, amíg bírod. Szerintem a technikáddal lesz a gond.

2013. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki hatlövetű Joe. Sokaknak fáj a második menet.
2013. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!