Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi meddőség?

Férfi meddőség?

Figyelt kérdés
Párom már szeretne gyereket,jó ideje nem védekezünk,de sehogy nem akar összejönni.Milyen dokihoz kell menni férfiaknak hogy kiderüljön hogy a férfiban van e a hiba?

#férfi-meddőség?
2013. szept. 28. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Meddőségi központba kell mennie mindkét félnek, de ott csak 1 év sikertelen próbálkozás után fogadnak a gonddal.
2013. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 steril válasza:

2012 augusztusában, az urulógus állapított meg oligozoospermiat, miután két évig nem jött össze a baba. Nálunk emellett más problémát nem diagnosztizáltak. 2 spermiogrammot követően az urulógus tanácsára kezdtem el a Profertiltr szedni. Az első 3 hónap után, közel kétszeresére nőtt a spermium mennyisége és mintegy 67%-kal a motilitás- az esetemben a spermaszám mellett ez is nagyon gyalázatos volt első 2 teszt során.


A biztató eredmények miatt folyattam a komplex szedését. A mi esetünkben a 3 hónapos kúra önmagában még nem volt elegendő, az ügy érdekében én leszoktam a dohányzásról és rendszeresen eljártam kocogni is.


Az orvos szerint most jó esélyekkel indulunk a babynek :)

2013. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!