Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mi az a freedom clear?

2009. nov. 7. 15:59  Privát üzenet  

A válaszok
tiszta szabadság

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. nov. 7. 21:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aszt tudom, h mnit jelent magyarul. De ez mi csoda mire jó?

Nézd meg a linket, és az mi csoda, mire jó?

[link]

# 2/4Időpont 2009. nov. 8. 00:00 Privát üzenet
ez amolyan makk ápoló védi a fertőzésektől egy védőréteggel

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2009. nov. 8. 00:24 Privát üzenet
külső katéter vizelettartási problémákkal rendelkező férfiak számára. Hasonló termék más gyártótól: [link]

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2009. nov. 8. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A színes Gel-Lac (Crystal Nails) alá az alaprétegnek muszáj Gel-Lac Clear-nek lennie?
Melyik fogszabályzó jobb? A fém vagy a porcelán? Olyanról is hallottam, hogy Damon Q és Damon Clear.
Mi a véleményetek az EFT-rol (Emotional Freedom Techniques-Érzelmi Felszabadulás Technika)?
Mit használjak pattanások ellen? Rengeteg tonicot Clean&Clear, Oyx stb. kipróbáltam már minden féle formában, de egyik sem segít. Gyógyszert nem szeretnék szedni, de valahogy...
Használ-e a pattanások ellen a Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control? Vélemény?
Száraz arcbőrre milyen tonikot használjak? Clean and clear bőrradírom van.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!