Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Három napja két pici piros folt volt a makkomon, és idővel egyre jobban szétterjedt, és nagyon viszket. Mi lehet ez? Mit tegyek? Gombás fertőzés?

2009. nov. 7. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok
nem folyik ki valamilyen nedv a makkodból?mert akkor chlamydia lenne,de sztem így is az csak még nem annyira előrehaladott szépen menj el orvoshoz!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. nov. 7. 19:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem! Egyébként úgy tudom, hogy ez a betegség amit mondtál, az nemi úton terjed, és még nem voltam lánnyal.

15/F

# 2/4Időpont 2009. nov. 7. 21:24 Privát üzenet

Mindenképpen menj orvoshoz! Kár innen látatlanban találgatnunk, majd a doki megvizsgál és megmondja, mi ez.

Ne halogasd, mert csak súlyosabb lesz!

Jobbulást!

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2009. nov. 7. 21:54 Privát üzenet
Szia! Lehet, hogy gomba, mindenképp menj vele bőrgyógyászhoz, hidd el semmi szégyellnivaló nincs ezen. Egy kérdés: Nem csípett meg kullancs? A lyme első tünete a kis piros folt,ami egyre nagyobb lesz. Lyme esetében a nagyobb körben van egy kisebb is, ezígy hülyén hangzik megfogalmazva, de googleben ha rákeresel a képeknél a lyme borreliosis -ra akkor talál egy csomó képet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2009. nov. 9. 08:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész nap viszket a köldököm, és most vettem észre, hogy belül piros. Valami fertőzés?
Viszket és szúr a puncim főleg ahol pisilek, kicsit piros is körülötte. Mitől van ez? Gombás fertőzés? Mit ajánlotok, mit vegyek rá?
Kb egy hete fáj a nemi szervemnél, a nagyajkaimnál és belül. Enyhén égő érzés, picit piros is, de nem annyira. Mi lehet ez? Fertőzés?
A makkomon (a fitymám alatt) piros foltok vannak és viszked is. Gombás fertőzés? és ha igen jó rá a canesten?
A páromnak a péniszén apró piros hólyagok jelentek meg mióta együtt vagyunk. Ezek néha kifakadnak és az nagyon fáj neki. Egyre több van neki. Lehet hogy ez valami gombás...
Túl száraz makk néhány napja, ez kellemetlen; ill masztrbció után néhány piros pötty. Ez valami gomba vagy fertőzés? Doki kellene? 17/fiú

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!