Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Három napja két pici piros...

Három napja két pici piros folt volt a makkomon, és idővel egyre jobban szétterjedt, és nagyon viszket. Mi lehet ez? Mit tegyek? Gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem folyik ki valamilyen nedv a makkodból?mert akkor chlamydia lenne,de sztem így is az csak még nem annyira előrehaladott szépen menj el orvoshoz!
2009. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem! Egyébként úgy tudom, hogy ez a betegség amit mondtál, az nemi úton terjed, és még nem voltam lánnyal.

15/F

2009. nov. 7. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz! Kár innen látatlanban találgatnunk, majd a doki megvizsgál és megmondja, mi ez.

Ne halogasd, mert csak súlyosabb lesz!

Jobbulást!

2009. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy gomba, mindenképp menj vele bőrgyógyászhoz, hidd el semmi szégyellnivaló nincs ezen. Egy kérdés: Nem csípett meg kullancs? A lyme első tünete a kis piros folt,ami egyre nagyobb lesz. Lyme esetében a nagyobb körben van egy kisebb is, ezígy hülyén hangzik megfogalmazva, de googleben ha rákeresel a képeknél a lyme borreliosis -ra akkor talál egy csomó képet.
2009. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!