Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a maxi kuki technika...

Ez a maxi kuki technika mennyire hatásos? Nem növelni szeretném a péniszemet hanem egyenesíteni. Mennyire hatásos esetleg valaki már próbálta?

Figyelt kérdés

[link]


Más ötleteket is meghallgatok esetleg ha valaki tud, kicsit szeretném a görbületemet korrigálni, mégha nem is teljesen.



2013. okt. 4. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha másra nem is, arra jó, hogy ha anyád rajtakap a recskázáson, akkor mondhatod nyugodt szívvel, hogy csak gyógyítod az egyszeműt!

:D

2013. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra jó,hogy jól elfoglalod magad,addig sem az utcán kószlálsz.Ne akarj már fából vaskarikát csinálni .

Ha ez így lenne,amiről a link szólhat,mert én el sem olvastam egy betűjét sem ,akkor csak egyenes nagy farku férfiak lennének .

2013. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem működik. A görbült pénisz kiegyenesítéséről (ha kés alá akarsz feküdni) urológus adhat felvilágosítást, más út nincs. De jobb lenne, ha elfogadnád, a férfiak nagy százalékának nem nyílegyenes.
2013. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a görbeséget az aszimetrikus nyomásviszonyok okozzák


sztem erre nem jó

2013. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!