Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaplasztika után merev...

Fitymaplasztika után merev állapotban nehezen húzható előre a fitymám. Ez gond?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hete volt fitymaplasztika műtétem, mert merev állapotban nem csúszott hátra a fitymám. Most már hátracsúszik, viszont ilyenkor kicsit mintha megrekedne ott, nehezebb előrehúzni (persze ha már nincs merev állapotban akkor jóval könnyebb). Ez mennyire probléma? Vagy ez javulni fog, ha "tornáztatom"? Örülnék, ha nem lenne szükség újabb műtétre.

18 f



2013. okt. 14. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez normális,ugyanis ilyen műtétnél a fityma egy részét eltávolítják.azaz kilökik.Kb 2-3 cm-es részről van szó A megmaradt fityma részt a makk alatt körbeölti.Igy sebgyógyulás után azt tapasztalod hogy a fityma nem megy a makra az normális.Hiszen részben körül vagy metélve. egészségesebb,és könnyebb tisztánb tartani
2013. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt plasztikám mégis ilyen. Szex közben hátrahúzódik úgyis, majd ha lelankad visszamegy, vagy visszahúzod. Ha húzgálod akkor is nyúlni fog.
2013. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz, mert ha úgymond "tornáztatod", akkor sebesedhet és az apró hegek rontanak a helyzeten.

De legjobb ha visszamész, és az orvostól kérdezed meg.

2013. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Első válaszoló vagyok. Legalább 300 Circumcisió azaz körülmetélés mütéten vettem részt. Már a könyökömön jött ki. Hidd el tudom a folyamatát.Ha nem fáj,és nem heges,akkor felesleges doki.Az hogy nem megy a makkra fel a bőr az volt a cél.De ha gondolod,és ugy nyugszol meg akkor hívd fel a dokid,és kérdezd meg.
2013. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első/Negyedik: ha ennyire benne vagy a témában, akkor tudhatnád, hogy a körülmetélés és a f.plasztika egyáltalán nem ugyanaz...


Kérdező: tényleg fitymaplasztika volt, vagyis valahol ejtettek egy bemetszést amit átvarrtak hogy a fityma szélesebb legyen? vagy eltávolították a fitymád egy részét?

(ha lankadt állapotban teljesen borítja a makkot a fitymád és olyan ráncos a vége mint volt korábban, akkor valószínű, hogy nem vágtak le semmit)

A fitymaféken változtattak-e?

2013. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem: megvolt a fitymaplasztika, most már hátracsúszik, de akkor miért akarod előre húzni? Épp az a lényege, hogy szabadon legyen a makkod!


Ha nem lehet hátrahúzni, akkor az a baj, ha meg hátrahúzod, és hátul marad, akkor az a baj??

(És még a nőkön nehéz kiigazodni??)

2013. okt. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!