Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kedden lesz két hete hogy...

Kedden lesz két hete hogy körülmetéltek. De hogy tudom verni?

Figyelt kérdés
Fel van varrva a makk pereme alá a bőr, és se le se fel nem húzódik. Félek h hogy lehetlesz így valamit is csinálni vele?:S:S:S
2008. júl. 6. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha körül lettél metélve akkor elég furcsa, hogy fel lett varrva a bőr....talán ha megvárod míg meggyógyul akkor siman megy majd....

Ha ezt a mtélést születésed után bonyolítod, akkor mostanra semmi bajod nem lenne :o)

2008. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16%
hehe
2008. júl. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

1. Várj vele egy kicsit, hagyd begyógyulni a cerkát.

2. Utána ha nagyon nem tudod húzogatni a bőrt, még beolajozhatod a kezed, vagy bekenheted síkosítóval és azt csúsztathatod rajta.

2008. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%

az a "fel van varrva a makk pereme alá a bőr" rész elég "érdekesen" hangzik. nem lehet, hogy csak a bőrt varrta össze a vágásnál?(ahogy általában szokták). mert akkor vannak varratok, és mivel sebes még, lehet, hogy csak odatapadt a bőr, és azért nem mozog.

ha tényleg olyan, mintha odavarrta volna, ahova mondtad, akkor szerintem menj el gyorsan egy másik orvoshoz és nézesd meg.

és ha az is azt mondja, hogy az előző orvos valamit nagyon elrontott, akkor lehet perelni! :)

2008. júl. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra válaszolok hogy lehet e vele valamit csinálni.

Tehát én, van mikor külön kérem a párom hogy az egyik kezével huzza a bőrt hátra, és a másik kezével a csupasszá vált makkomat dörzsölje, vagy az egész nemiszervem.

Ha jol gondolom, igy az a helyzet áll fel mintha 1 körülmetélt nemiszever izgatna.

Hozzáteszem szeretek ilyen módon elélvezni.

Ha az én példámat vesszük alapul akkor te is tudod verni.

Bár magamnak még nem csináltam de szerintem menne, max lassabban élveznék el. :)

2008. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

"Az előző válaszolónak: Normális vagy? Attól hogy egy fiúnak levágják a fitymáját, még semmilyen zavart sem szenved a nemi élete, mindenre képes, amire azelőtt is. Például a zsidóknál szokás minden fiúgyermeket körülmetélni és semmi bajuk sem lesz."


Persze, nem mindegyiknek lesz baja. De némelyiknek lesz.

Pl engem is körülmetéltek és rengeteg baj van vele, nem is lehet segíteni rajta sajnos :(


Ki van száradva a makk, ez persze nem mindenkinél van így, de utóbb kiderül úgyis. Nekem probléma, mert nincs ott a fityma, ami természetes nedvességét tartaná, ezért a kiszáradt makk kérges, hámlik, smirglipapírszerű és FÁJ IS.

A varrat 20 év után esett ki, ahol aztán most egy lyuk van, amit érdemes tisztítani, ha nem akarom, hogy begyűljön a bűzös cucc oda....

A makkra meg föltapadt maradék kis bőrdarabok meg feszítenek és ellehetetlenítik a szexuális életemet.


Amikor a dokik a részleges körülmetélés, bemetszés, plasztika helyett egyből a teljes körülmetélést javasolják, akkor csak gyorsan akarnak végezni a pácienssel. Érdekes módon, nekem egyik se néz a szemembe és mondja, hogy milyen nagyon jó a körülmetélés. Vajon miért?

2009. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En se koszonom meg, hogy korulmeteltek annak idejen :(((((((((
2014. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!