Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivan ha Kis fekete (szösz)...

Mivan ha Kis fekete (szösz) szerüség van a spermámban?

Figyelt kérdés
- Maszturbálások során vettem észre kb 1db nagyon pici szösz szerüség lenne , először azt hittem az alsó gatyámrol maradt de aztán amikor fehér alsogatyában voltam egésznap és még más dolgokkal is próbáltam , mindig volt a spermában egy kicsi 1db szkott lenni 1x volt hogy 2 volt fekete kis szösz szerű cucc. Nem tudjátok mi lehet vagy lehet csak mégid az alsó gatya szösze lenne ? Hát én mondjuk ezt már megprobáltam kizárni nem tudom hátha ti tudtok segíteni.

2013. okt. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát a kérdésed eléggé zavarba ejtő, de nyílván segítség kellene :) hamár a masztiról van szó xD kellemetlen ezt mondani, de a javaslatom az, hogy fürcsizz le, hogy tényleg ne maradjon rajtad szöszmösz, de persze ezt csak akkor csináld, ha maszturbálni szeretnél xDDD előtte fürcsizz le, fehér törölközővel magadon menny a szobádba, masztizz egy jót xDDDDDDD és utána nézd meg hogy van e fekete szöszmösz a folyadékodban, ha nincs, akkor tényleg az alsógatyádról lehetett, ha pedig van, azt javaslom fordulj mielőbb orvoshoz.
2013. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mit gondoltál, miből lesznek a színes bőrűek? :-D
2013. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nincs a spermádban fekete szösz. Máshonnan kerül oda.
2013. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát azt kétlem én is, hogy a spermában van az a szösz szerűség, mert akkor maga a hímvesszőben is kellene lenni, de nyílván akkkor lehet h begyulladna, vagy fájna, ha idegen dolgok kerülnek a szervezetbe, azt a szervezet mindig jelzi valami módon, szóval szerintem az alsó gatyád, vagy valami ruha ami túl szöszös és hullik róla :)
2013. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Csókolom, milyen színű a törülköző?
2013. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az egy pirinyó vér vagy alvadt vér darab? Ha igen, akkor van rá homeopátiás gyógyszer. (Menj el a dokimhoz! Dr. Tihanyi István: 1-220-5889
2013. okt. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az biztos, hogy nem az alsógatyádról van az a kis szösz, én is tapasztaltam ugyanilyet, és e miatt kerestem itt rá a neten. Eléggé aggasztó a dolog, és jó lenne ha valaki választ adna rá mi is ez, ha pl egy óvszerbe kiverem egyértelmüen látszik, h a spermában van benne nekem is egy-két kicsi fekete vmi(szösz). Remélem nem komoly a dolog:-S
2013. nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia ! Érdekelne, hogy kaptál-e normális választ a problémádra.. Nekem ugyanez van, csak én nő vagyok....
2015. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!