Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés. Olyan szinten,...

Korai magömlés. Olyan szinten, hogy mikor be szeretném "dugni" el is megyek, valami segítség? Megoldás? Többi LENT.

Figyelt kérdés
Mit tudnék kezdeni ilyen helyzetben? De ez egymás után kétszer is megtörtént. Akartam, elmentem, kis idő után felált és megint akartam, de ugyan az történt, épp hogy bedugtam és el is mentem. Mi baj lehet velem?
2013. okt. 24. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
talán asz, hogy még gyrek vagy. MArs a suliba.
2013. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 éves
2013. okt. 24. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Van más tünet is? Pl. körömrágás vagy hogy félsz közönség előtt szerepelni, vagy takarékos vagy?

Esetleg: vérzik az orrod (úgy általában), félsz a vihartól vagy igényled a társaságot?

(Ugyanis azon gondolkodom, milyen homeopátiás szert ajánljak Neked?)

pl. Lycopodium CH9-et szopogatni? vagy Phosphorus CH9-et? Jó lenne, ha elmennél egy homeopátiás orvoshoz!

2013. okt. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cskr válasza:
Miért is segítene egy homeopátiás szer?
2013. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Calvin Broadus válasza:
A körömrágásnak mi köze van a dologhoz már elnézést?
2013. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!