Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet, hogy a herezacskó...

Mitől lehet, hogy a herezacskómban vastagok az erek?

Figyelt kérdés
Eléggé zavaró, nem fáj se semmi csak ugy érdekelne.
2008. júl. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha a heréid felszínén érzed ezeket a vastag ereket, az lehet hereviszér-tágulat. Ezt mindenképpen meg kell mutatni urológusnak, mert károsíthatja az ivarsejt-termelést!


ÜDv: dr. Szalai Krisztián

2008. júl. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

A herevisszér csirkebélszerűen kitüremkedő ereket jelent a mellékhere tájékán. Mindenképpen mutasd meg orvosnak.

Mindazonáltal megosztanám veled a történetemet: Nekem is volt herevisszerem,kb. öt évvel ezelőtt rászántam magam a műtétre, mert annyira beijesztettek a "károsíthatja az ivarsejttermelést" szöveggel. A műtét nyomán lett egy kb. 15-20 cm hosszú, 1 cm széles heg a hasamon, kb olyan, mint a rosszabb horrorfilmekben a zombi fején. Ez még nem is zavart volna. Viszont egy teljes éven keresztül heregyulladással és mellékhere-gyulladással fetrengtem felváltva, nem tudtam ülni, állni, minden hogyan fájt (nemi életem természetesen nulla). A végén szabályosan elzavart a mélyen tisztelt főorvos úr, aki műtött, idézem: "Én nem kétlem, hogy önnek tünetei vannak, de ezeknek racionális oka nincs. Járjon úszni, mert a mozgás gyógyít." A spermaszámom végül megállapodott a sterilitás értéke fölött 10% -kal, a bal herém azóta is fáj. Kb. két éve elkezdett víz is lerakódni benne, akármelyik orvoshoz mentem mind műtétet javasolt, csak mind másikat (Az eredetileg műtött visszér újra feltárását, a mandulám kivételét, vagy a herében valószínűleg felszaporodott hegszövet menyesését.). Jelenleg mehetek vissza, ugyanis kb. teniszlabda méretű a bal heregolyóm és lassan már nem fér bele egyetlen gatyámba sem. Viszont szereztem vagy száz oldalnyi orvosi papírt, az ország különböző kórházaiból, így bárkit le tudok nyűgözni, ha megmutatom neki a három lefűzőbe zsúfolt leleteimet.


Amit javasolnék: Menj el az andrológiára, méresd meg a spermaszámodat. Ha jó, akkor szard le az egészet, ne műttesd magadat, mert olyan, hogy rutinműtét, olyan nincs. Mindenbe bele lehet halni. Ha pedig a műtét után rosszabb lesz, akkor már késő bánat.

2008. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Mellesleg a férfiak felének van valamilyen fokú herevisszere. Ez sajnos a két lábon járás egyik hátránya.
2008. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!