Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok. Mintha nagyobb...

17 éves vagyok. Mintha nagyobb lenne az egyik herém. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A bal herém kisebb mint a jobb, tehát a jobb nagyobb
2008. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert szinte az összes pasinak nagyobb az egyik heréje mint a másik, ahogy nagyobb a nők egyik melle mint a másik. nyugi nem vagy mutáns!! :) ez tök normális, szokj hozzá
2008. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a páros szervek, mint pl. here, vese, mell, fül jellemzően nem egyforma nagyságúak. A különbség általában kicsi, de van amikor elég nagy.

ez ilyen, így alakult.

ha nagyon aggaszt, akkor mutasd meg orvosnak, de valószínűleg semmi gond, csak éppen ilyen

2008. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A pasimnak is nagyobb az egyik, mint a másik, ez teljesen természetes. Engem egyáltalán nem zavar, működik, az a lényeg.. :)

2008. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mennyivel nagyobb? Mint egy teniszlabda?
2008. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom 29 éves és neki is nagyobb az egyik mint a másik..és akinek nem az hazudik.

Nekem is nagyobb a bal mellem, de az szerncsére nem látványos. Nyugi nem betegséged van, ráadásul csak a csajod fogja mustrálni, tehát én sem látom ha szembejösz az utcán, úgyhony ne legyen komplexusod...apádnak is ilyen, meg a szomszédodnak is.

Ha fájni kezd és szúrkál akkor kell csak orvoshoz fordulni.

2008. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ofília válasza:
teljesen normális...nincs két egyforma testrészünk..ezt úgy érts semmi sem tökéltesen szimmetrikus ugyanakkorastb rajtunk..nőknek ez mellnél legészrevehetőbb...illetve azzal foglalkoznak legtöbbet
2008. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én már sok herát láttam, de olyat még soha, hogy a kettő egyforma lett volna! Nyugi!
2008. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Nyomás orvoshoz, de azonnal!
2009. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Nyomogasd meg,de érzéssel amelyik nagyobb.És ha fájj az hogy emelgeted,fogdosod meg ilyesmi,érzékeny akkor fordulj orvoshoz.


Mert az Here rákra mutat.(Na meg persze a mérete is nagyobb a másik herédnél kétszerese kb.)

Ha csomókat érzel a herédnél majdnem olyan mint ha 3 heréd lenne de a 3. sokkal kisebb a másik 2-nél akkor van gond.Fűrdésnél nézd meg meleg vízbe,akkor elazul a herezacskó és jobban kitapinthatod :)

(De megnyugtatlak 17 évessen nagyon kevés arra az esély hogy Here rákod legyen)


Amugy az meg természetes hogy egy kicsi eltérés van a herék között,mindegyik férfinél nagyobb a ball vagy a jobb here.

2011. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!