Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 éves fiú vagyok, egy kis...

20 éves fiú vagyok, egy kis zavarral. Maszturbálás közben sosincs problémám, pettingnél sem, csak a konkrét aktus előtt, csőd. Milyen készítmény segíthetne ezen?

Figyelt kérdés
Már eléggé idegel, tény hogy izgulós vagyok, de petting terén egyáltalán nincs rám panasz. Igazából gyógyhatásu készítmények érdekelnének, amiket könnyen be tudok szerezni.
2008. júl. 9. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen,szerintem még nincs szükséged készitményekre.Lehet,hogy mostmár tul sokat foglalkozol ezzel és azért nem sikerül.Lehet,hogy tudat alatt nagyon izgulsz és nagyon meg akarsz felelni.Megfog oldodni magátol.Kezdjétek pettinggel és mikor már minden ok,hajrá.De ne görcsölj ezen.
2008. júl. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A készítmények helyett én is a lazítást javasolnám. Az átmeneti merevedési zavar nem testi hanem lelki probléma. Persze, ha neked kapaszkodót nyújt egy egy "szer"...

szexshopokban kapni olyan készítményt amivel a pénszt kell bedörzsölni. Melegséget, értágulást, vérbőséget okoz és ezzel javítja az erekciót. Hogy mik vannak, azt bármelyik webes szexshopban megnézheted.

Ha a partnernőd dörzsöli bele a nemi szervedbe, az külön jó móka. :) A merevedés megtartása, koncentráció és gyakorlás kérdése. Mondja a párom...

Volt már olyan partnerem, aki azért nem tudott óvszert használni, mert az alatt a fél perc alatt amíg leálltunk... már nem volt mire húzni...


Pár szó egy szexológustól:

"A merevedés megtartása egészséges férfinál nem probléma orális ingerlésnél és önkielégítéskor. A hüvelyben megtartani azonban sokféle ok miatt feladattá válhat, azaz nem megy magától. Emiatt előbb-utóbb kialakul a stressz is, ha már korábban nem volt más miatt túlterhelődés. Ha nincs elegendő tartalék, ami szabadon felhasználható a szexhez, akkor a teljesítmény csökken. Ha nincs elegendő tréning, csak a vágyak, akkor is gyakran előfordul, hogy az energia nem koncentrálódik, a figyelem ellankad, a vágy aktus közben lecsökken, vagy átalakul kellemetlen izgalommá, félelemmé."

2008. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Volt már olyan partnerem, aki azért nem tudott óvszert használni, mert az alatt a fél perc alatt amíg leálltunk... már nem volt mire húzni... "


pont így járok én is mindig!


"A merevedés megtartása, koncentráció és gyakorlás kérdése."

Ez érdekes. Ha "elfelejtem" azt, hogy úúúúristen most épp szexelek, hanem csak arra figyelek, hogy dejól csókol, dejómellei vannak, stb... akkor nincs baj, de néhanéha beugrik, hogy jéé, mint a cövek úgy áll!, aztán fél perc alatt puff, annyi. Nekem valszeg ezen kell túllépni, hogy az a fél perc, amíg behelyezem oké, akkor nem lesz baj. Mellesleg, kis termetü (165/52) ember vagyok, elég nagy pénisszel (19-20) cm. Egészségesnek érzem magam, de ez mégis idegesítő. Látom a többi haveromon, hogy úgy bennevannak ugye, és nekem is nap mint nap meglenne az esélyem rá, de mégsem megy.

2008. júl. 9. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanannyi idős vagyok mint te és ugyanilyen problémával. Az egész dolog szellemi síkon dől el. Nekem néha elég a barátnőmtől egy érintés vagy egy utalás a szexre és állok mint a cövek.


Sőt, amikor poénból próbálgattuk a kutya pózt (rajta és rajtam is volt fehérnemű) akkor is úgy álltam, mint a cövek. Amikor legutóbb végre élesbe ment volna a dolog, akkor meg... Kemény 50%-ot ha tudtam teljesíteni. Szánalmas voltam...


De biztos vagyok benne, hogy a probléma orvosolható. Ha előbbre jutok, majd értesítelek. :-)


Addig is kitartás, ez tényleg nem egy olyan probléma, amit ne lehetne orvosolni... Szükséged pedig nincs a szerekre.

2008. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

találd meg az ideális partnert

minden gondod megoldódik

2008. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hasonló gondok itt is... kisebb sikerek koncentrációval, aktus előtti lazítással...
2009. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!