Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem bújik ki a makk ha húzogat...

Nem bújik ki a makk ha húzogatom a bőrt a péniszemen. Azt mondták hogy valami fitymaszűkület, mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok
2008. júl. 10. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

igen, az.


doktorbácsihoz menni, aki majd megoldja.


nem jó halogatni mert idő kell, amíg begyógyul, egyébként meg fertőzés forrása lehet, meg majd a szexben is akadályozhat.


(Megjegyzem már régen észre kellett volna vennie valamelyik szülődnek, sőt minket annak idején általános elején az iskolában is szűrtek erre.)


szóval irány az orvos. (anyunak vagy apunak szólni, vagy egyszerűen bemenni az iskolaorvoshoz/háziorvoshoz, majd ők intézkednek) Igen, kicsit ciki, de sokkal cikibb lesz akkor amikor majd esetleg begyullad, vagy amikor életed első szeretkezését teszi tönkre.

2008. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Csak szólnék, hogy anyuka/apuka nem mindig veheti észre!

1.) Vannak ugye a szégyenlősebb családok...

2.) Ha kismértékű a szűkület, akkor lankadt állapotban még felcsúszik, és csak merevedéskor zavaró, ami a pubertás kezdetén okoz először problémát.

2008. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
Mindenképpen doki! Valszeg fitymaszűkület! Nekem is volt, csak nekem sokkal idősebb korban.(ez már picit húzósabb volt) A doki azt mondta, 2 lehetőség van, az első egy bemetszés, melyet enyhe szűkületnél alkalmaznak, (egy picike vágás), a második a körülmetélés, na ez már kicsit nagyobb vágással jár... Jelzem, sokkal higiénikusabb.
2008. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a második a körülmetélés, na ez már kicsit nagyobb vágással jár... Jelzem, sokkal higiénikusabb."


Azért ezzel vitatkoznék.


Nekem a teljes körülmetélés után 20 évvel kijött a varrat, méghozzá jól látható helyen, középen elöl, az a lyuk azóta ott tátong és bűzös lesz, ha nem tisztítom. Nehezebb tisztítani, mint a bőr alatti tisztítás lenne. De sajnos nem hagytak bőrt, így a makk egészen ki van száradva. A kiszáradt makk meg foltos, kérges, hámlik és smirgliszerű. NAgyon undorító, nem ajánlom senkinek. Nem is lehet vele mit kezdeni, úgyhogy kicsit furán nézem, hogy valaki azért ajánlgatja ezt a barbarizmust, mert neki épp jól sikerült, azért még elgondolkodhatna, mert ez nem normális: a lép, a köröm, a fityma... funkcióval bír, mint minden rajtunk/bennünk

2009. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!