Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

16 évesen sajnos életem legnagyobb hibáját követtem el, mégpedig azt, hogy fitymaszűkület miatt engedtem, hogy körülmetéljenek. Nem is volt ezzel a gond, viszont a napokban, a műtéti hegnél nagyon fáj, ha erekcióm van, Ilyenkor mit csináljak, kitől kérjek segítséget? :(


19F



2013. nov. 28. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Panaszodat az urológián kell elmondanod .Valószínű ki korrekcióra lesz szűkség .
2013. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Na ezért nem metéltetem magam soha. Inkább szenvedek néha kicsit, de ezt nem hagyom.
2013. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos 16 évesen még tudatlanabb voltam mint most. Ha most kellett volna metélni,biztos, hogy nem engedtem volna, hogy megcsonkítsanak, csak az életem keseríti meg, ráadásul nővel sem lehetek így :/
2013. nov. 28. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!