Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja a sperma feltűnőe...

Mi okozhatja a sperma feltűnően kevés mennyiségét 50 körüli férfiasan fiatalos férfinál, maximum heti egyszeri szeretkezés esetén, ha a férfi azt állítja, nem maszturbál és nem szexel más nőkkel (nos, ez vagy igaz vagy nem. )?

Figyelt kérdés
Amikor orgazmusa van, akkor mondogatja hogy "ez most több liter lesz", ehhez képest én szinte észre sem veszem, pár csepp. 50 éves férfiról van szó, és szerintem kell hogy legyen valami oka, amiről ő nyilván nem beszél. Vajon mire gondolnátok? Talán valami betegség amit szégyell, vagy másik kapcsolat?
2009. nov. 21. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Őőőő... Mondjuk, hogy 50 éves?
2009. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
50 éves, de alig van spermája.
2009. nov. 21. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
50 évesen ez teljesen normális.
2009. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
örülj, hogy még szexel veled... 50 évesen...
2009. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyan, a férfiak 80 évesen is maszturbálnak még..
2009. nov. 21. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező !


Pont erről ment a dumcsi egy másik kérdés kapcsán talán egy hete...

Ismét csak a saját tapasztalást tudom említeni. Valószínűleg mások is így működnek. Szóval, ha ritkán megy a szex, márpedig az 1 hét a történet szempontjából ritkának számít akkor a spermában a spermiumok mennyisége valószínűleg sok , de a plazma nagyon kevés. Ez a teljes sperma mennyiségén meglátszik. Ez egy sűrűbb, fehérebb spermát eredményez. Viszont ha sűrűbb a szex akkor a plazma mennyisége látványosan növekszik. A spermium meg annyi amennyi. Ekkor hígabb és sokkal világosabb a sperma. Nem az ivarsejtek töltik ki a sperma nagy részét. Tehát ez esetben megvédeném férfitársamat, igen nagy valószínűséggel igazat mond. Abban az esetben ha a kevés sperma egy esetleges betegség miatt van akkor a plazma képző résszel lehet a gond, vagy esetleg a prosztatával.

De én inkább gyanakodnék a ritkább szex miatti plazma csökkenésre.


Laci(41)

2009. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 22. 04:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudunk semmit az előzményekről, pl. hirtelen-e a csökkentés..?

Rólatok kettőtökről sem, pl. új-e a kapcsolatotok..?

2022. jún. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!