Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet az oka?

Ez lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy kis fitymaszűkületem, így a bőrt csak félig tudom hátrahúzni a makkon. Tegnap önkielégítéskor elég sokszor fel-le húzogattam a bőrt,ameddig tudtam,majd nem sokkal utána égő fájdalmat éreztem a fitymámban. A fájdalom még most is tart, főleg pisilés után, piros is...A fájdalom a húzogatástól van? Mit lehet vele tenni?

2013. dec. 4. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a masztitól van ,mert a bőr jobban igénybe lett véve .

Most neogranormon,masztinál meg olyan sikositó ami a bőrt lágyitja is ,hogy könnyebben táguljon .

2013. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 II.Dartheon ***** válasza:
100%

1-essel egyetrértek..

most amúgy itt vita van h használ-e a bőr húzogatása vagy sem.. de amúgy mikor áll akkor tudod félig hátrahúzni, vagy mikor nem?

2013. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mikor áll.
2013. dec. 4. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szűk a fitymád: berepedt - kellemetlen. Begyógyul, de még szűkebb lesz, megint bereped. Menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló. Ott majd megmondják, hogy kell-e valamit tenni, érdemes-e megműttetni. Ha igen, akkor sem kell aggódnod: kisműtét, csukott szemmel megcsinálják és megoldódik a problémád teljesen.
2013. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éve voltam urológián,nagyjából most kellene visszamennem. Tavaly azt mondta, határeset,ha nem zavar ,hogy szűk,akkor nem kell megműteni. De mostmár elkezdett zavarni..
2013. dec. 6. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ideig ne maszturbálj, tartsd a területet tisztán, aztán próbáld meg nyújtogatni a fitymádat, jó eséllyel sikerül rajta javítani.
2013. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!