Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok és 3hét...

13 éves fiú vagyok és 3hét múlva teljes körúlmetéléses műtétem lessz (muszály volt! ).1. kérdés hogy zajlik ez nagyjából le? Fáj? 2. kérdés a heim pálba műtenek el fognak altatni

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 06:44
1 2 3 4
 1/35 II.Dartheon ***** válasza:
41%

hűha... nos.. van itt sok más hasonló kérdés, ott leírják.. szeirntem minjdárt keresek is neked egyet...

és hogyhogy az egészet le kell vágni, annyira súlyos?(gondolom igen...)

2013. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
48%
Nem fáj. Viszont nem csak férfiaknál létezik, hanem a nőknél is.
2013. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Igen sajnos muszály és köszi a komenteket de még 1kérdés a

Heim Pálba lessz a műtét el fognak altatni vagy nem?

2013. dec. 10. 13:31
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a műtétet ritkábban altatásban (gyerekeknél), de többnyire helyi érzéstelenítéssel végzik. Egyik esetben sem érzel szinte semmit a műtét alatt. A gyógyulás pedig pár hét. Az elején pár napig kötözik (amit cserélni szoktak közben) és a műtéttől kicsit duzzadt lehet.
2013. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 miki0888 ***** válasza:
79%
4/4-é a pont! Engem tegnap metéltek körül teljesen! Én érzéstelenítés alatt is csak apró csipkedéseket éreztem úgyhogy ha altatnak akkor csak a szuri lesz egy kicsit fájdalmas!
2013. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Tehát valószínűleg nem altatnak de nem vészes? Nagyon fáj az érzéstelenítés?
2013. dec. 10. 16:09
 7/35 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg az érzéstelenítés lesz a műtét legrosszabb része (mert azt még érzed), de az is kibírható.
2013. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Én a Heim Pál urológiájáról elég sok rosszat hallottam. Volt is itt egy srác GyK-en, akinek ott csinálták még régen, és leírta a tapasztalatait, ami elég szörnyen hangzott. Nézesd meg a biztonság kedvéért máshol is, magadnak teszel jót ezzel.
2013. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

köszi akkor megpróbálom máshol(más korházban)

De tudtok valamilyet ajánlani?

2013. dec. 11. 06:34
 10/35 anonim ***** válasza:
66%

A teljes korulmeteles miert muszaj? mert azt mondta a doki?

Nekem is a heim palban csinaltak es nagyon ronda lett es feszes is, egy resze a bornek a makkon van, fesziti, amikor merev, igy ha mozditom, szexnel hasznalnam, akkor faj.

Kiszaradt makk, meg minden.... semmikepp nem ajalnlom a teljes korulmetelest es a Heim Pal korhazat nagyon nagy ivben keruld el.


Rengeteg penzem ment el eddig arra, hogy vizsgalatokra mentem, mit lehetne csinalni es persze a korulmeteles utan mar SEMMIT.


Keress egy maganorvost, aki megoldja bemetszessel, reszleges metelessel, vagy plasztikaval. Komolyan beszelek...

2013. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!