Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Terjed a hónaljszőröm felfelé...

Terjed a hónaljszőröm felfelé a kezemen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy meglátásom szerint kezd felkúszni a kezemen a hónaljszőr.

(Alapvetően szőrös vagyok az átlaghoz képest, de nem vészes.)

A hónaljamat 2 éve borotválom. 5-6 napja vettem észre, hogy a jobb kezemen feltűnőbben, a balon még nem annyira terjed felfelé, fokozatosan. (tehát a hónaljhoz közelebb több, erősebb), és már egészen fent is kezd megjelenni. Lehet ez ellen tenni? Vagy meg fog állni magától a folyamat? Leborotválni nem szeretném, szerintem ott nem szokás a bicepsznél.... ollóval pár szálat kicsit megrövidítettem ollóval, ennyit tettem eddig. Még gondoltam rá, hogy esetleg csipesszel szdejem ki...

Tudom, nem egy életveszély az egész, de ha már lehet akkor megkérdezem itt, előre is köszönöm a tanácsokat.



2013. dec. 12. 23:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, 18 éves fiú vagyok.
2013. dec. 12. 23:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Egy kicsit nekem is ilyen. Én le szoktam borotválni azt a pár szálat is. Valószínűleg annál, amit most látsz, nem fog feljebb terjedni, ne aggódj!
2013. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan,én onnan is le szoktam borotválni.
2013. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes,már a harmadik vagyok akinek ilyen.Én sem, borotválom.A férfiak jobban szőrösödnek .
2013. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És mit gondoltok, leborotváljam?

2013. dec. 18. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor nyugodtan!
2013. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!