Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nekem fitymaszükületem van...

Ha nekem fitymaszükületem van mit tegyek? Kell e félnem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Menj el orvoshoz! Nekem is az volt, mostanra gyógyultam meg. Nem kell félned, az orvos megoperál, ami nem fáj, és 1 hónapig kamillázgatod és úgy begyógyul.Körül metél. Amúgy körül metélve sokkal higénikusabb, és szó mint szó, szebb is.... Hány éves vagy? Ne gondold azt hogy ez ciki, nyugodtan mondd el a szüleidnek, meg fognak érteni...
2008. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
úgy hallottam, hogy az önkielégítés is segít ezen a problémán.
2008. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én megmondtam a bátyámnak és kinevetett azt mondta titkoljam el mert nagyon égő majd ha a lányok megtudják nem akarnak velem szexelni és szóba álni
2008. júl. 24. 11:59
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

A bátyád egy segdugasz haver, én szétrugtam volna a tökeit a te helyedben, nekem is ezem van, a szüleim (mint mindig) pánikoltak egy kicsit, a haverok meg tesóm megértették, gond nélkül voltam :) elvégre ne ugy nézd hogy a fityma szűk, hanem hogy a szerszám tul nagy :D

Mond el bátran, ha kiröhögnek, csak anyit mondj, nekem az agyam meg a lelkem tökéletes, neked a tested, igy kerülsz te az utcalányok közé xD erre elszoktak halgatni...

2008. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
PS: Az önkielégités nem segit, mé ha nyujtogatod a farkad attól hosszab lessz? Jó is lenne...
2008. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy körül metélve sokkal higénikusabb, és szó mint szó, szebb is...."

Ez marhaság. Csak biztatgatod magad.

2009. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
azé elég kellemetlen az vagy 1 hétig nagyon érzékeny, utánna vagy joosookáig kevésbé nagyon érzékeny :B
2009. ápr. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

19 lány vagyok...


Voltbarátomnak is volt szégyelte is, de ez természetes...

Ha nem metéled körül magad, akkor alatta be fog gombásodni és bármien betegségert kaphatsz amik miatt levághatják a rudad:D... és ha körülmetélik a péniszed is könyebben tudod tisztitani nem lesz semmi kis fityma amit vissza kell húzni:D

és nyugi nem fognak a csajok piszkálni sztem tök édi ha a pasi körül van metélve oylan mintha minden másodpercben kész lenne a kövi aktushoz:D

SEXY

2009. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, mi a szexi azon, ha megcsonkítanak valakit.

Én körülmetélt vagyok és iszonyú undorító: a makkom kiszáradva, hámlik, kérges, rossz megtapintani is, mert smirglipapírszerű. És foltos és egyre fehéredik :(

Az se igaz, hogy föltétlen higiénikus: 20 év után esett ki egy varrat, szép nagy lyukat hagyva, a luykat meg tisztogatnom kell, ha nem akarom, hogy bűzös cucc gyűljön föl alatta. Ez lenne a higiénia?

Ráadásul a bőr feszül, a makkra föltapadt kis bőrdarabok, fájdalmassá téve a közösülést. Ez aztán nagyon szexi, igazán élvezem :(

2009. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úristen NE engedd magad körülmetélni!

Van erre sok más megoldás is, beszélj egy urológussal.

2009. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!