Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvost keressek korai...

Milyen orvost keressek korai magömléssel?

Figyelt kérdés

Pszichológus/urológus között vacilálok, jobban preferelnám a lelki kezelést csak nem tudom mennyire indokolt ez ilyen esetben.

Illetve önkielégítéskor van hogy 30 percen túl is kibírom de van hogy 2 perc alatt végzek. ez kizárja a szervi kot nem?

És hogy kell érteni azt hogy "visszatartom" magam? mindenki erről beszél, de ténylegesen ez miben nyilvánul meg, mit kell csinálnom ilyenkor?


2013. dec. 20. 12:26
 1/6 Grim13 ***** válasza:
inkább urológus, ö majd megmondja hogy szervi vagy lelki, de nem kell aggódni egy női nemi szerv nem önkielégítés, lehet csak bele kell jönni és ennyi! intim torna segíthet visszatartani a magömlést
2013. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmilyet bakker, gyakorolj.
2013. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez már a sexuál pszichológusok területe,de rád írok príviben .
2013. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Botorság ezzel dokihoz menni.

Elmagyarázom. Az ugye tiszta sor, hogy az ember az állatvilágból emelkedett ki. Nézzük tehát, mi a helyzet az állatvilágban. Vagyis a csoportosan élő állatoknál. Van ugyebár a vezérhím, és az ő privilégiuma a nőstények megtermékenyítése. Ennek az a célja, hogy csakis a legerősebb, leg életrevalóbb gének öröklődjenek tovább. Egy ilyen csoportban, ha egy fiatal hím el tud csábítani egy nőstényt, bizony nagyon kell sietnie, hogy végezzen, még mielőtt valamelyik rangidős hím észreveszi.

Innét öröklődött ránk ez a feneség, hogy fiatal korunkban meg kell küzdenünk a korai magömléssel. De nyugi! Idővel rájön a farkad, hogy nem kell sietni, mert senki sem fog elzavarni a punciról, és onnantól minden rendben lesz.

2013. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kb 40 alkalom után járok, és folyamatosan romlik a helyzetem.

És fiatal sem vagyok, már több éve van szexuális életem.

2013. dec. 31. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben tényleg gáz van. Azt olvastam valahol, hogy a mindennapos (vagy akár naponta többszöri) szappanos tisztálkodás segít a problémán.
2014. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!