Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez? Egy piros dudor a...

Mi ez? Egy piros dudor a hímvesszőmön

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt egy piros dudor jelent meg a hím vesszőmön és azóta egy kicsit nagyobb lett olyansmi mint egy pattanás de nem hiszem hogy az lenne mit ttegyek?Mi ez?
2013. dec. 24. 09:40
 1/9 anonim válasza:
35%
Az egy piros dudor a hímvessződön...
2013. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék mert egy kicsit megilyedtem
2013. dec. 24. 09:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg ijedtem*
2013. dec. 24. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet egy pár dolog és ha nemrégiben volt olyan partnered, akiről nem tudod biztosan, hogy egészséges, akkor előfordulhat, hogy elkaptál valami betegséget, de könnyen lehet pattanás is, szóval nehéz megmondani.

A legjobb az lenne, ha a lehető leghamarabb felkeresnél egy bőrgyógyászt, vagy egy urológust.

2013. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én még csak 14 vagyok és soha nem voltam senkivel eggyut egyik napról a másikra jött akkor meg pattanás nem?Mert ciki lenne oda menni anyumek hoz h egy dudor vagy mi van a farkamon
2013. dec. 24. 10:15
 6/9 II.Dartheon ***** válasza:

hmm.. :)

nos.. de amúgy pattanás szerű?

Lehet hogy az. bááár...passz.

2013. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú nem tudom talán egy kicsit mintha átlátszó lenne mintha egy sümölcs lenne de nem tudom
2013. dec. 24. 10:23
 8/9 anonim ***** válasza:
A korodat már a kérdésben írni kellett volna .Egy éretlen pattanás még csak .A legfontosabb ,hogy ne nyomkodd,és az el is tud múlni .Azt is írhattad volna melyik részén van .
2013. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát a bőrön van kívül tegnap felfúvódott mint egy sümölcs és szinte bele lehetett látni mintha valami folyadék lett volna benne és ma reggel úgy keltem hogy ki volt pukkadva
2013. dec. 26. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!