Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Kamaszkorban nektek is ilyen (volt) a péniszetek körül?

14 éves vagyok, 179 cm magas és 78 kiló. A péniszem körül felhalmozódott egy zsírpárna réteg, ami nagyon zavar, mert takar 1-2 centit belőle. Sokaknak van(volt) ez így ? Diéta segíteni eltüntetni onnan ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénisz, méret, zsírpárna

2013. dec. 26. 17:37  Privát üzenet  

A válaszok
Te egy "nagy db" fiú vagy a korodhoz képest .Pont úgy van ahogy írod,ez miatt kisebb méretűnek látszik az a bizonyos .Most kezdődik a kamaszkorod,ilyenkor pár kg leszoktak adni a fiúk.Remélhetőleg pár cm növekedsz ,és a kis zsírfelesleg meg el is tűnik rólad .

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. dec. 26. 17:54 Privát üzenet
Nekem nem volt ilyen, bár ennyi idősen elég sokat mozogtam. Neked is azt javaslom, hogy sportolj minél többet!(14 évesen inkább mozogj rendszeresen, mint diétázz)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. dec. 26. 19:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek milyen hosszú a péniszetek?
Fiúk nektek is szőrös a péniszetek? Nekem nem csak körülötte hanem maga a pénisz is szőrös
Fiuk nektek ha merev a péniszetek ti is nehezebben vizeltek?
Fiúk! Aki cigizik annak tényleg rövidebb a farka? Cigitő fiúk ti tapasztaltátok magatokon, hogy roviebb a cigitől a péniszetek? Kort is írjátok!
17 évesen mekkora volt a péniszetek fiúk? Normális választ kérek, mert kiváncsi vagyok h arányos-e az enyémhez.
Férfiak a péniszetek színe megegyezik a bőrötök színével?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!