Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek a házi pénisznövelő...

Ezek a házi pénisznövelő gyakorlatok valóban működnek? Van olyan akinek nőtt tőle?

Figyelt kérdés

nekem vékony is kicsi (13/3,5 cm)

15/F (és borotválkozok is meg minden szal nem hiszem,hogy nőne még )



2014. jan. 2. 12:42
1 2
 1/12 II.Dartheon ***** válasza:

milyen házi faroknövelő gakoraltra gondolsz?

Mármint.. miket olvastál?

2014. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2014. jan. 2. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább átlagos. Nekem is ekkora. 23/F
2014. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Nem használnak. Egyrészt a pénisz mérete (lányoknál a mellek mérete) genetikailag adott, amit "kaptál", az van, ahogy a karod vagy az orrod hosszát sem tudod megnövelni, úgy a péniszedét sem.

Jó hír viszont a számodra, hogy a fiúk nemi szervének a fejlődése a 20-as éveikig is tarthat, így még bőven van időd.

Azt meg, hogy nem a méret a lényeg, majd megtapasztalod :) Egy figyelmes, a partner igényeire odafigyelő fiú minden lány számára kincs.

2014. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 II.Dartheon ***** válasza:

nos elvileg működhet, de szintén nagy rá az esély hoyg sérülést okozol a farkadnak, ami eléggé fájhat.. ha pl túlnyújtod vagy ilyesmi.. szerintem nagyobb a veszély maga mint amennyi a haszon...

Amúgy sztem jó ez a méret :)

2014. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy pillanatig se higgyél a linkben olvasottban .

De időtöltésnek jó .XD

2014. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ténylegesen a 20-as években is növekedhet a pénisz mérete. Amit a linkben olvastál azt meg felejtsd el egy átverés az hogy növeli, a bőrödet azt nyújthatod de magát a hímvessző méretét azt nem.Légy elégedett a méreteddel az ágyban a magabiztosság számít és a törődés ez minden lánynak bejön. A 15 centivel meg eljutsz a megfelelő pontig
2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 3,5 az átmérő vagy a köralak?
2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zzoli23 válasza:
Az enyém is ekkora. Jó az. És alapban mekkora?
2015. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sziasztok 13 eves vagyok s nekem 16,8 cm a farkam a fanszorzetem is dus ez normalis?
2016. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!