Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrég borotválkoztam elöszőr....

Nemrég borotválkoztam elöszőr. Mikor kell legközelebb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ápoltságról alkotott klasszikus konzervatív elképzelés szerint minden nap.

Egyébként majd amikor ismét borostás leszel.

2009. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egész pontosan mikor? 2 hónap? 1 hete borotválkoztma, borostát szeretnék magamnak!
2009. nov. 29. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Borostád majd akkor lesz, ha naponta kell borotválkoznod a sima archoz és három napig nem borotválkozol.
2009. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tutujka ***** válasza:

Jaj ne akarj borostát magadnak!

El sem tudod képzelni, mennyire unni fogod, hogy borotválkoznod kell.

S ha majd idősebb leszel és ott is őszülni fogsz, az maga a depresszió melegágya.

Nah akkor már kénytelen leszel mindennap.

Én 30 évesen már őszültem ott is, ne tudd meg.

15 évvel nézek ki öregebbnek, mint valójában.

ÁÁÁÁÁhhhh borotválkozni sz@r.

2009. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én Tavaly Karácsonykor kezdtem el, és eleinte csak 1 hetente borotválkoztam. Ne akarj borostát, nagyon rossz folyton borotválkozni. Inkább akkor már körbe egy vékony csík szakáll az fasza.
2009. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kétnaponta kezdtem... Butaság volt. Igaz, hogy már az elején is gyorsan nőtt, de addig ne kövesd el újra, amíg nem szükséges igazán... Majd egyre gyakrabban kell... Csak lassan...
2009. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor borotválkozz, amikor szükséges. Belenézel a tükörbe, aztán eldöntöd. Én egyébként úgy vagyok vele, hogy ha sűrűbben teszem, gyorsabban nő (mint bárki másnak is), de van, amikor csak egy hét után. Az én arcszőrzetem érdekesen nő, ha nem nyírom. Lesz bajuszom, de szakállam csak az állam hegyén. Ha hagyom nőni, elég hülyén nézek ki.
2009. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor akarsz, akkor kell. Nyugodtan várj egy kicsit, már csak pusztán kíváncsiságból is. Élvezd ki maximálisan a pillanatot. Egyébként máig hetente 1-2 indokolt esetben gyakrabban borotválkozom, inkább csak az arcomon. Havi 1-2x leszedem a szakállamat is, talán a bajszomat is...attól függ milyen kedvem van, vagy van-e esetleg egy ptos elképzelésem arról milyen stílus, arculatban akarok megjelenni. (Tehát inkább kedv, s fantázia kérdése az egész, ennek nem előfeltétele, hogy CSAK márkás, menő cuccokkal tömjem tele a szekrényemet. Fő a Kreativitás! Ereszd magad szabadjára!)


Még egy baráti jótanács... amíg csajozol, felejtsd el a villanyborotvát. A valódi férfiak IGAZIVAL csinálják! ;)


Amúgy 28/F vok.

2009. dec. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!