Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ricinusolaj pehelyszakállra?

Ricinusolaj pehelyszakállra?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ricinusolaj használata pehelyszakállra mennyire hatékony? Csak sűrűsíti a szálakat vagy meg is erősíti?

18/F az arc nagy részén nagyon gyenge pehellyel, állon viszonylag erőssel, de ugyanolyan "átlátszó szőke" színben (amúgy sötét szőke vagyok, de az államon nem igazán látszik a szakáll távolabbról, csak ha megnövesztem).



2014. jan. 6. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire sem .A gyakori borotválkozástól erősödnek a szőrszálak .Én is szőke vok .
2014. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én azt hallottam/tapasztaltam, hogy az egy tévhit, hogy a gyakori borotválkozás befolyásolja a szőrszálak erősödését.
2014. jan. 6. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól hallottad! Nincs hozzá köze! Egyébként nem hiszem, hogy a ricinusolaj segítene.
2014. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!