Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegségre utalhat a...

Milyen betegségre utalhat a következő? wc használat után minden alkalommal, fertőtlenit egy ismerős. Milyen betegsége lehet elmebetegségen kivül?

Figyelt kérdés
Akár kicsi akár nagy dolgot csinál, minden alkalommal klórt szór a wc-be.
2009. dec. 1. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztaságmániás és fél a fertőzésektől.

Tény, hogy túlzásba viszi, de inkább ilyen rigolyája legyen, mint olyan, hogy soha nem takarítja ki...

2009. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Kényszerbetegségek közé tartozik.

Biztos azt sem tudja, hogy kézmosás után is több száz fajta baktérium van a bőrünkön (persze nem mindegy milyen).

2009. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerbeteg. De mondjuk, attól, hogy klórt szór a wc-be, a legtöbb kórokozónak (amik a perem alatt és az ülőkén!!! vannak) fikarcnyit sem árt.

Én csak akkor fertőtlenítem a wc-t minden használat után, ha bármilyen fertőző beteg van a családban. De ilyenkor a kádat(a beteg után azonnal), csapot, mosdókagylót (naponta), és a kilincseket is (naponta többször) áttörlöm fertőtlenítővel. Nem is tartanak sokáig a betegségek és csak nagyon ritkán adjuk át egymásnak (sajnos a cseppfertőzéssel terjedőket a levegőből nem lehet kiszűrni, de hát ez van :) ).

2009. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tutujka ***** válasza:

Vannak még túl óvatos emberek.

Én vallom, hogy nem jó steril környezetben élni, mert az immunrendszer így nem erősödik.

Kell a szervezetnek, hogy edze magát a nyavalyák ellen.

2009. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Ne nézzetek hülyének, de én is fertőtlenítek, mielőtt leülök. Ha van a környéken szappan, meg papírtörlő, akkor előtte bevizezett beszappanozott papírral áttörlöm az ülőkét, mielőtt ráülök. Most akkor én is bolond lennék?

Vagy ti jobban szerettek sz*ros, pisis ülőkére, ill. le nem kefélt vécére ülni?


Én személy szerint azért csinálom, mert nem akarok úgy járni, mint egyik spanom, akinek fertőzés miatt kiütések és hólyagok keletkeztek a seggén, csak mert adott a higiéniára nyilvános helyű vécén. Ezeket pedig az okozza, hogy a lusta emberek (akinek nem inge, ne vegye magára) félrecéloznak, a sz*ros wc-papírt a vécé helyett az ülőkére dobják, majd úgy hagyják...tehát egyenesen b***nak maguk után takarítani, ill. a vécékefét használni, mert félnek összepiszkolni vele a kezüket.


Na most akkor ebben az esetben ki lenne a tisztaságmániás?

- Az, aki kitakarítja a vécét használat előtt és után, mégha a többi hülyének is gondolja, vagy...

- Az, aki nem foglalkozik a wc-higiénéjével ugyan, de fél összepiszkolni a kezét a vécékefe megfogásával?


Mindenki gondolja végig. Ha azt szoknák meg az emberek, hogy mindenki maga után takarít, nem lennének ilyen bogaras emberek, mert ez lenne az általánosan bevett szokás, és az emberek sokkal nagyobb bizalommal lennének egymás iránt. (Mjuk ez utóbbi a mai világban...ááááh!)

2009. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Az előző hozzászólásban a spanommal kapcs. javítanám önmagam...:

"adott" helyett "tett" a higiéniára, (méghozzá nagy ívben...)

2009. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tisztaságmániára utalhat.
2009. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!