Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urológusnál van más doki...

Az urológusnál van más doki is vagy csak a fő orvos?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős vagyok ilyen téren.

Örülök ha majd az orvos előtt le merek vetkőzni.Ha ott lesz pl egy asszisztens aki nő az már nekem kellemetlen.



2014. jan. 12. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Helytől függő, a mi SZTK-nkban van assziszensnő, viszont van egy másik szoba, ahova a dokival bemész. És akkor csak ott kell vetkőzni. Viszont nem lehet így megmondani, mert mindenhol másképp van, esetleg ha megírod, hogy melyik rendelőbe mennél. A másik lehetőség, hogy menj magánurológushoz vizsgálatra, ott garantált, hogy nem kell az előtt vetkőznöd, aki előtt ne makarsz.
2014. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem azt fogják nézni..nekik ez már rutin. Én is az vagyok, mikor nőgyógyászhoz kell menni, és "szétterpeszkedni" előtte stb... Egyszerűen csak gyorsan átlépek ezen.
2014. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Csepeli SZTK-ról esetleg tudtok valamit?

Ott,hogy megy a dolog?Normálisak az orvosok vagy ha van valami bajod máris küldenek a henteshez?

2014. jan. 12. 23:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te milyen problémával keresel urológust?
2014. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nemi betegség
2014. jan. 13. 01:13
 6/16 anonim ***** válasza:

Konkrétabban?

Mi a gondod?


[Ezt most csak azért kérdezem, mert célirányosabban lehetne orvost javasolni, ha nem rébuszokban beszélnél, hanem konkrétan megneveznéd, ami a bajod!]

2014. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Fitymaszűkület(szerintem)

A pénisz végén a bőr nem jön hátra és oldalra néz a"kijárat"

2014. jan. 13. 01:50
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Na, ezért kérdeztem rá, mert a fitymaszűkület minden, csak nem nemi betegség. A problémád többféleképpen is orvosolható, vannak erre otthoni módszerek, vagy ott az urológus, függően a szűkületedtől. Ha nem annyira vészes a dolog, és van önbizalmad ahhoz, hogy csináld, akkor kísérletezhetsz. Ha viszont ez neked nem menne, de urológushoz meg bátortalan vagy, akkor keress olyasvalakit, akiben bízhatsz, és ért is a problémádhoz.
2014. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Amit leírt, az egyértelműen urológusos kategória, ne szédítsük a kérdezőt.
2014. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
A bőr nem jön hátra és oldalra néz a kijárat, ez egyértelműen nem az a probléma, amit otthon meg lehet oldani.
2014. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!