Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékhere cisztám lenne?...

Mellékhere cisztám lenne? Utána néztem, azt írják nem veszélyes, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
22 vagyok. Napokban tapintottam ki a jobb herém tetején (vagy az fölött inkább) egy alaposabb heretapogatást követően. Szerintem ott van már egy jó ideje, csak nehéz egy gyors tapizásnál észrevenni. Én nem borsószemmel hasonlítgatnám össze mint a többség, inkább mint a lencse, csak kisebb ,egészen kicsi. Tehát valami keményebb, csomósabb, rugalmasabb anyag, amit ha erősebben szorítok (csakis akkor sikerül megfogni ha két-három újjal próbálom kitapintani, mert emígy mozog), akkor elkezd fúra fájdalmat okozni. Ez utóbbi végett kérdem, mert emígy a hétköznapokban semmiféle problémát nem okoz. A kérdésem az, a tiszta erősebb nyomásra fájdalmat okoz?

2014. jan. 13. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak a heredagantról tudok részletes beszámolót adni (sajnos). Szerintem nézesd meg orvossal, ha azt mondja ez semmi, akkor hagyd a frászba. De ha egyéb bajság lenne időben elkezdhetik a kezelést...
2014. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!