Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Körülmetélés után pár nappal a makk alatt meggyűrődik a bőr? Nekem majd egy cmnyi dudor van.

15/f

2014. jan. 26. 09:33  Privát üzenet  

A válaszok

Ez természetes dolog,hisz itt van összevarrva a bőr vége a régivel .Ez majd simulni fog ,ahogy a varratok már nem lesznek bent .

Jobbulást,és türelmet kívánok !

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. jan. 26. 15:22 Privát üzenet
Ez attól is függ, hogy a farkad szép szóval élve "vérfasz" vagy "húsfasz", attól függően, hogy milyen a vérátfolyás nyugalmi állapotban és erekciókor a méret változik-e. Ebből kifolyólag a körülmetélés is lehet lazább vagy feszesebb, attól függően, hogy a doki mennyi holtjátékra elegendő részt hagyott meg. Ám mivel még csak 15 éves vagy, még bőven fog a cuccos nőni, tehát egész biztosan feszesebb is lesz rajta a maradék bőr.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. febr. 9. 10:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet a pattanás szerű dudor a péniszen?
A peniszemen van egy patanasfele dudor, de a teteje voros, es ha hozzaerek faj. Mit csinaljak?
Mellékhere cisztám lenne? Utána néztem, azt írják nem veszélyes, ti mit gondoltok?
Mi ez? Egy piros dudor a hímvesszőmön
Szülés előtt pár nappal lett valakinek dudor a nyaka tövében?
Utolsó vérzésem július 15-én volt. A következő vérzés esedékessége előtt 2 nappal csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Azóta a következő is kimaradt. A méhemnél van egy kis...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!