Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is előfordul hogy...

Másnak is előfordul hogy magömlés után egy darabig enyhe fájdalom van a péniszében?

Figyelt kérdés

Másnak is előfordul hogy magömlés után egy darabig enyhe, (szóval nem olyan,hogy egyértelműen nem lenne normális) fájdalom van a péniszében, ami másnapra mindig elmúlik?


Vagy mindenkinek olyan, hogy miután elélvez, akkor lelankad és mondjuk 30 perc múlva ugyan olyan mint előtte 1 órával volt?



2014. jan. 27. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen,volt ilyen időszakom nekem is kb. 2 évig,de megszűnt. Nem kell élvezés után 30 perc sem nálam,elég 15 is
2014. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Min változtattál, van valami tipped, tanácsod?
2014. jan. 27. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Egyél Viagrát.
2014. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te pedig olvasd el hogy mi volt a kérdés, mert nagyon nem az idővel volt kapcsolatban!!
2014. jan. 29. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

persze


finomabban csináld

2014. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott néha fájni a péniszem élvezés után ha sokáig verem nekem utána nehezen lankad le
2015. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Ezt is meg lehet erőltetni...
2016. máj. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van amikor simán állva marad elélvezés után és pár perc múlva simán el tudok menni újra. Ha nem is mindig de azért előfordul. Pedig már nem is vagyok tizenéves
2016. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!