Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen megjelenő fehér...

A péniszemen megjelenő fehér réteg. Nagy lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A makkomon pár napja megjelent ilyen fehér vékony réteg , néha vizekető érzést kelt de próbállom nem vakarni ! Nemszeretném emliteni nagyon a családnak mert énvagyok az egész családban az egyetlen férfi szóval nemnagyon van kivel megbeszélni ! Esetleg tudtok othoni praktikákat rá ? Illetve kezelés nélkül is eltünik ha egyáltalán valami betegség ez ? És ha igen akkor köze lehet ahhoz hogy most épp szamárköhögés-em van ? Olvastam hasonló témákat és sokan irták hogy napi tisztán tartás az fontos ezalatt azt értették hogy naponta fürdöjek meg vagy hogy pl: szappannal is mossam meg ?


u.i.( régen azt hallottam hogy ami viszket az éppen gyógyul igaz ez ? )


A válaszaitokat előre is kösznöm !



2014. jan. 31. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ami viszket, az gyógyul, az a farkadra nem igaz! Sebhelyekre talán!

Első blikkre ez valamilyen jó kis fertőzésnek tűnik, vagy elkaptad valakitől vagy a nem megfelelő higiénia okozza, de sajnos magától nem múlik el, dokihoz kell menni.

2014. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korábban már volt hasonló és az pár napon belül elment . Lehetséges hogy ezis elfog ?
2014. jan. 31. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a hámréteg kopik meg,mert megújul a fedő réteg .
2014. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el 1-2 nap alatt akkor vegyél candibené krémet gyógyszertárban és azzal nézegesd naponta többször! Ezt máskor is használhatod ha újra jelentkezne! Ha nem javul töle akkor muszáj orvoshoz menni! Élsz némi életet?
2014. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Nem 1 hónapja nincs aktiv nemi életem !
2014. febr. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!