Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herém folyamatosan viszket...

A herém folyamatosan viszket már az őrületbe kerget hogy nem tudom elmulasztani mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először gombára gyanakodtam de csak néhol és néha piros és nem folyamatosan viszket csak ha például sétálok, mozgok és pár napja canesten krémmel is kenem szinte azóta vannak ilyen problémáim mióta először leborotváltam a herém majd amikor elkezdett nőni a szőr, de szerintem ez sem lehet mert (igaz azóta már többször is leborotváltam mert borotválás után egy kis ideig segít) de mert már elégé (kb. 0,5cm-re) megnőtt rajta a szőr de még mindig nagyon irritál hintőport kipróbáltam nem sokat segített igaz eléggé szűk nadrágot és a boxerem is ilyen feszülős de ha lengébbet veszem fel és hozzá ér a lábam vagy a ruha a herémhez akkor is viszket és már nagyon idegesítő !

2014. febr. 25. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell borotválni,lazább gatya,tud jól szellőzni ,és nem viszket .Magad idézed elő az okot.A zacsi nyirkos lesz ,a gomba naponta megterem,csinálhatsz vele amit akarsz .

Nem csak gombás ,allergiás is lehet a zacsi bőre .

2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész attól van mert leborotváltad a szőrt a golyódon, amint _NEM_ kellett volna.. hát. mindenki a saját kárán tanul. :)

Nekem is ez volt,csak nem a herémnél hanem a farkam felett.

2014. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen igen de miután már megtörtént a "baj" hogy segíthetek rajta ?
2014. febr. 25. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Legy ferfi es ne picsogj. Mind borotvaljuk a golyszlit es mindannyiunknak nagyon viszket. Majd megszokod.
2014. márc. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vmilyen bőr irritáció

ha elkezdted kenni canestennel, akkor legalább egy hétig kend vele minden nap

ha ez nem segít ott a neogranornom, kis korodban is azzal kente anyukád


és nem szúr? szerintem szar a borotva ott van az opilca szőrtelenítő krém, használd azt, nekem bevált

2014. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha általában lefekvés után viszket én egy pici ecettel szoktam belögybölni. Ha kiszenvedtem a maró fájdalmat utána megenyhül amíg elalszok.


Én a 10 es ecetre esküszöm. A húszas tényleg szét mar.

2021. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!