Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már gyerekkorom óta van a...

Már gyerekkorom óta van a herezacskómba egy kisebb dudorszerűség, vagy legalábbis szerintem valami ér szerű. Na és annyi lenne a lényeg ez nem nagyobbodot, nem történt semmi csak kiváncsi volnék hogy mi is ez?

Figyelt kérdés
Ez a kis "dudor" a balherémen található, és a jobb oldali viszont olyan mintha meglenne egy kicsitsüllyedve. Recskázáskor az anyag ugyan úgy jön. De lehet ennek a dudornak késöbb valami következménye persze az esztétikán kivűl?
2014. márc. 14. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat recskázol,akkor valószínű visszahuzódik. Próbáld ki.Vesztenivalód ugy sincs,esetleg elfáradsz :))))
2014. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megsüllyedés alatt azt érted, hogy a jobb oldali heréd kicsit lejjebb van, akkor nyugodj meg, mert ez így természetes! Az egyik általában lejjebb van és a méretük sem tökéletesen egyforma.

A dudor hol van a heréden pontosan?

2014. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A dudor szerű valami az nem a herémen van rajta hanem valamivel fölötte.
2014. márc. 14. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem a heréd tetején érzed? (Mert akkor az lehetne a mellékheréd, ami a másik oldalon is van.)
2014. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végülis igen a bal herém felett van. Mert így néhány helyen utána néztem és attól féltem hogy valami csómó van a herevezetékemen. Szerintem a mellékhere volt. :)
2014. márc. 15. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a másik oldalon is van és kb a heréd tetején érzed, akkor valószínűleg igen. De ha a heréd fölött érzed a herevezetékeden, akkor lehet akár herevisszér tágulat is! A biztonság kedvéért urológussal is megnézethetnéd!
2014. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!