Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pöttyök a makkon! Vagy ezek...

Pöttyök a makkon! Vagy ezek az ugynevezett Fordyce pöttyök?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve vannak a makkomon ilyen kis pöttyök, a húgyvezeték körűl. Nem fájnak nem viszkednek. Elég sokat olvasgattam ez az ügy terèn. És mások leirtjai szerint ez a fordyce, sok embernek van ilyen problémái. De az elmúlt 5 hónapjan észrevettem hogy egyre több van.belül ezek a nagyon kis pöttyökben mintha valami fehér lenne.ebből adódóan hiszem azt hogy valamilyen zsírmigyek.örülnék ha írna ide ő is:E.E
2014. márc. 19. 19:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

A makkon nem fodyce pöttyök vannak .Azok mások lehetnek .

Talán nem is jól fogalmaztad meg a kérdésben a leírást.

Az általad leírt személy sem orvos,olyan régen írt ide ,lehet hogy már nincs is itt.

2014. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De sokan azt irták máshol hogy a majkon is lehetnek
2014. márc. 20. 06:23
 3/31 anonim ***** válasza:

A makkon lévő pöttyöket PPP-nek hívják (Pearly penile papules). Ezek ugyan úgy jóindulatúak, de a kettő nem ugyan az. Nézz utána! Neked hasonlít erre?

Pontosan hol helyezkednek el ezek a pöttyök a húgycsőnyíláshoz képest?

Egyébként mennyi idős vagy?

2014. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
18vagyok.a húgyvezetékem körűl van elég sok.énis találkoztam itt a gyakori kerdéseken ilyen ppp-vel!de azt hidtem hogy azok a makk peremén vannak.szerinted mennyek el vele egy urologushoz?ez amugy gyakori?valami házi tipp hogy ne terjedjen el jobban?neked is van?
2014. márc. 20. 13:59
 5/31 A kérdező kommentje:
Aggódnom kellene?
2014. márc. 20. 15:14
 6/31 anonim ***** válasza:

Azért tippeltem inkább arra, mert a makkon ez szokott előfordulni. A fordyce pöttyök azok inkább a pénisz bőrén.

Egyébként jól írod, mert a PPP az a makk peremén van (néhány alul is előfordulhat a húgycsőnyílástól nem messze kb. a fitymaféknél). De ha Neked konkrétan a húgycsőnyílás körül vannak, akkor nem biztos, hogy ezekről van szó!

A helyedben mindenképpen megnézetném egy orvossal, már csak saját magad megnyugtatása végett is!

Mi itt csak tippelni tudunk látatlanban. Bármi biztosat csak egy orvos tud mondani, miután megvizsgált!

2014. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
2014. márc. 20. 17:16
 8/31 anonim ***** válasza:

Nem így néznek ki esetleg?

[link]

2014. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De?súlyos?
2014. márc. 21. 17:02
 10/31 A kérdező kommentje:
De!!!ez súlyos?
2014. márc. 21. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!