Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisfiamnál (2éves) úgynevezett...

Kisfiamnál (2éves) úgynevezett hypospadiasis-t állapitottak meg, (himvessző rendellenesség) találkozott már valaki evvel a betegséggel? Tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés
hipospadiasis
2014. márc. 26. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

még nem találkoztam ezzel, de elég komoly..

[link]

gondolom hasonló lehet, mint ennél a képnél is: [link]


vagy teljesen más?


Kezelés: Cél a görbület kiegyenesítése, a hiányzó húgycsö pótlása, lehetöség szerint a legfiziólógiásabb szövet - az urethral plate felhasználásával, a lehetöleg sagitalis irányú „vágás” szerü húgycsönyílásnak a glans csúcsára történö „kiültetése”.


Korábban 2-3 éves kor körül végeztük a mütéteket a közösségbe kerülés elött. Újabban, figyelembe véve az altatás rizikóját, a sebgyógyulást, a fiatal korban kedvezöbb hegesedést és a pszihosexuális fejlödést, 9-15 hónapos kor körül tratják ideálisnak a mütét idözítését

2014. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is erre kerestem rá,ahogy te is itt előttem .
2014. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nálunk nem ennyire drasztikus a helyzet meg van a normális hugycsö nyillás és alatta van még két apró lyuk ugy ahogyan a képen is látható nállunk igy néz ki [link] . köszi a válaszokat de engem érdekelne azok válasza akik már átestek a mütéten .
2014. márc. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!