Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha én rendes nyugalmi álapotba...

Ha én rendes nyugalmi álapotban feltudom huzni a bört a farkamon ha felált akkor is de visszacsuszik a fele makomig az fityma szükület-e?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
a fitymaszűkület az hogy a bőrt nem tudod húzogatni vagy csak fájdalmasan tudod.Ilyenkor szokták csinálni a körülmetélést.
2008. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ez nem fitymaszükület?
2008. júl. 24. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem az
2008. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
36%
Ezt én is kérdezni akartam, nekem is eza "problémám" hogy néha visazcsúszik.
2008. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ehez irjatok, nekem is ez a probléma és nem tudom miért? nem fáj viszont ahogy a makkon hátra huztam a bőrt, annál tovább már nem jön? ez fitymaszükület?
2008. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem,nem. Nem fityma szűkület .A fityma szűkület az amikor felállt pozícióba igen kellemetlen azaz fájdalmasan tudod hátrahúzni .Az elsö kérdésem az lenne e témával kapcsolatba feléd(tek) hány évesek vagytok .Mert ahogy kihámoztam a szavaitokból az nemmás mint amikor a makkodról nincs leválva a bőr .Nincs meg az a gomba formája. ez idővel leválik .
2009. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 19vagyok. Tehát?
2009. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Várjunk, szóval akkor az a gond,hogy felhúzod a fitymát, és az visszacsúszik a makkra?
2009. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem is lenne egy problémám lehet ugyan ez merev illetve nyugalmi állapotban is a fitymám vissza csúszik a makkomra

szexuális kapcsoltban vagyok és szex közben semmi fájdalmat nem érzek e miatt

2011. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem szűkület! Az én makkomat kétharmad részben fedi! Kabe egy centi látszik ki a lila makkombol! Nincs ott semmi gond!
jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!