Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy borotváljátok le a...

Hogy borotváljátok le a herezacskótokat?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy mindig sikerül megvágni magam. És mivel borotváljátok le?
2009. dec. 17. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha van barátnőd kérd meg csinálja ő. én a páromnak szoktam (28/L). amúgy én nem borotvával csinálom neki, mert félek, hogy megvágom, hanem fésűt szorosan odatartok a zacsihoz, és a fésű fölötti szőrt ollóval levágom. kb. hasonlóan mint a fodrász a hajat vágja. így a fésű védi a bőrt, hogy az ollóval egyáltalán ne érjek hozzá.

de csinálhatod hajvágó géppel is (tudod amin lehet állítani, hogy milyen hosszúra vágjon), szerintem az is elég biztonságos.

sok sikert :)

2009. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Simán 3 pengés borotvával, még egyszer nem sikerült magam megvágni.viszont a hajvágón a nullás már csípte be a bőrt:S az nem volt jó érzés, inkább borotva:)
2009. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: ja én nem tövig vágom neki, mert akkor rettenetesen tud viszketni, ha kinő. hanem egy picit hagyok rá.
2009. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Opilca szörtelenítő krém

a Veet túl brutál, azt hanyagoljátok

2009. dec. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szőrtelenítő krémet intim helyre nem javaslok.
2009. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én női borotvával szoktam. ha leborotváltad kenjél oda valamit. meg ha másnap ha mész valahova kend be a leborotvált részt valami testápolóval, hogy ne szúrjon.
2009. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajnyíró-2 mm
2009. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!