Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynaecomastia, férfi mellnagyo...

Gynaecomastia, férfi mellnagyobbodás. Valaki aki átesett már plasztikai beavatkozáson?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki nekem is ez a "betegségem" van amivel már évek óta küzdök. Reméltem hogyha nagyobb leszek és a hormonális változások is leállnak akkor majd megszűnik de sajnos nem így van. 20 éves vagyok és most érkezett el az az idő, hogy tennem kell ellene valamit mert betelt a pohár.. Fekete felső, strand kerülése messziről, minden meztelenkedés kerülése, borzasztó testtartás és annak következményei (állandó hát és nyakfájdalom) szóval ahogy olvastam a jellegzetes "tünetek" nálam is megvannak. Na meg persze a szemmel nagyon jól látható nem kívánatos duzzanatok a mellkasomon. Diétával próbálkoztam, de sajnos mindenhonnan fogytam csak onnan nem.. Edzettem is de csak rosszabb lett mert az izom nőtt, de a duzzanat nem tűnt el hanem az is nagyobb lett. Szóval azt kérném, hogyha valaki már járt plasztikai sebésznél ezzel a problémával, és leírná, hogy melyik orvosnál mit tapasztalt, esetleg kit ajánl akiben meg lehet bízni, azt nagyon megköszönném!!

2014. márc. 30. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik volt barátomnak volt zsirleszivása és valamennyit lapitottak a bimbó udvarán, de teljesen lapos nem lett. neki helyre tette az önértékelését. Külsö szemlélöként nem volt nagyon vészes a helyzet de öt nagyon zavarta és komoly önkép zavart okozott nála. Orvost sajnos nem tudok mondani mert ez lassan 10 éve volt. Akkor volt kb 80-100e Ft a beavatkozás.
2014. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én olyat olvastam, hogy mirigyállományt is kivesznek és ha szükséges akkor zsírleszívást is csinálnak. Csak inkább az a kérdés melyik orvos legyen, ezért lenne jó ha valaki tapasztalatot megosztana.
2014. márc. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!