Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » GHRP-6 tól megállhatok a...

GHRP-6 tól megállhatok a növekedésben?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve toltam 6 hetet a barátom buzdítására,az alatt a pár hét alatt azt hiszem nőttem 1cm és ez menő,de azóta 1 év alatt már csak 1-2cm jött összesen.(előtte 1 év alatt 4-5cm volt) Amúgy most 18 vagyok tavaly 17 voltam. Tudom hülyeségvolt meg minden,de most inkább előre tekintenék és remélem nem okoztam nagy kárt. (Azért gondolom h a növi megállított mert ha a szteroidokat vesszük alapul akkor a kívülről bevitt tesztoszteron miatta a szervezet kevesebbet termel és amikor elmarad a szer további adagolása a szervezetben hirtelen hiány lép fel és ilyenkor újraindul a tesztoszteron termelés szép lassan....na ha most ezt növire értelmezzük akkor lehet h a növivel hazavágtam magam és a regeneráció idő alatt becsontosodtak a növekedési zónáim...)

2014. ápr. 15. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. azóta változás volt?

Egészségi állapotod rendben van?

Amúgy Kamaszkorban nőnek a csontok legjobban hossz irányban! Vagyis ilyenkor nő a testmagasságod!

A ghrp-vel és helyes étrenddel valószinű magasabra és szélesebbre nőttél, de ezek után már nem fogsz nőni olyan szinten mint eddig, sokáig a szervezet nem termel hormont, hisz minek! hosszú idő telhet el mire újra termelni kezdi a normális mennyiséget. A növekedési zónák becsontosodtak??? Sejtem mire gondolsz ez alatt. De tudni kell, kamasz kor után a csontok már nem szoktak hossz irányba nőni(Tehát testmagasság marad) viszont széltében még képesek kissebb mértékű növekedésre. Az izomzatod meg nőhet tovább ha edzel és eszel.

2016. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!