Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem kapok választ rendesen a...

Asdfghjkléá kérdése:

Nem kapok választ rendesen a kérdésemre. Aa bal herém nagyon szabadon mozog ugy fogalmazom meg hogy alsó csúcsa felülre kerül pár másopercig ez akkor van ha lépcsözöm vagy éppen kézenállok. Attol félek hogy kifordul ez normális?

Figyelt kérdés

bal here tulzott mozgás. nem kapok választ aa hogy a herecsavarodás mien esetknél fordul elő a leginkább Még mindig aggodom május 25 re kaptam beutalot. amugy bal herém a combommal egy sikban áll mig a másik szépen befele félek:S

siettem a helyesírásom nem valami szép amugy 20 éves vagyok


2014. ápr. 17. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
majd az orvos válaszol, addig bírd ki
2014. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

elég nehéz kibirni elég kellemetlen de nemigaz hogy senkine nem volt ijen vagy igy néz ki

én olyan válaszokat várok

2014. ápr. 17. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kicsit is utána olvastál volna a herék elhelyezkedésének,talán ide sem írtál volna ,és orvoshoz sem fordulnál .Ettől független nem akarlak lebeszélni róla ,legalább ott is azt hallod amit írok .

A 2 here teljesen függetlenül vannak egymástól,azaz külön tokban is .A megcserélődés nem lehetséges .Bent a tokban azonban tudják helyzetüket is változtatni .Akár vissza felcsúszni eredeti helyükre,a hasüregbe .

Nem a heréd csavarodik,mint ahogy ezt gondolod,nem erről van szó.Az ondóvezeték,mely egyben a vérellátást is biztosítja .Ez képes megcsavarodni,a vér ellátást is meggátolni.Ez aztán magas lázzal,és nagyon nagy fájdalommal is jár. 6 órán belül ezt orvosolni kell,mert különben elhal a here .

2014. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenhol utána olvastam néztem videokat már minden . e az egyik helyen az van ira hogy nagyon szabadon mozog a here ugy értem hogy szinte teljesen elfordul akor nem kapcsolodik az aljához ugy mint a másik ezért körbefordulhat
2014. ápr. 17. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
nem csuszik fel de szerintem nem jo hogy az also csucsa felülre erül és eere nem találok semmit
2014. ápr. 17. 13:51
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom herecsavarodásnál ondozsinor fordul meg ezt torsio testisnek nevezik de elözményeket hogy kinél alakul ki könnyebben erre nem kaptam választ
2014. ápr. 17. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
A herecsavarodás bárkinél előfordulhat,ennek nincs különösebb előzménye .Ahogy olvastam akár egy rossz mozdulat ,lépés,testhelyzet .
2014. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez nem herecsavarodás

a here magától is mozog

ha úgy fáj hogy beszarsz na akkor herecsavarodásod van


tehát nem az amikor fordítva lóg, hanem amikor megcsavarodik spirálisan az ondózsinórod

vagyis függőelegesen állva megtekeredik és ezzel elzáródik a vér útja

2014. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!