Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megnéznétek a spermavizsgálat...

Megnéznétek a spermavizsgálat eredményét?

Figyelt kérdés

Élénk: 20%

Kp. élénk: 30%

Alig haladó: 50%

Mennyiség 2 ml.

Viszkozitás: csökkent.

Spermiumszám: 8 millió/ml.

3 nap utáni eredmények ezek. Ferulant szedését javasolták. Emellett tlég stressze a munkája, nem tud pihenni rendesen, éjszakázik is.



2014. máj. 8. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem mondd semmit, hogy tőlünk várod? Vagy ezt az otthoni spermaszámlálóddal mérted?
2014. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott, csak ezt a vitamint írta fel....
2014. máj. 8. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg?
2014. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez nagyon kevés .19 millió a minimum.
2014. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy én a feleség vagyok. Én is azt olvastam, hogy a minimum millió/ml a 20 lenne. A körülmények okozhatják a spermiumszám ingadozását egyik hétről a másikra? Elég kimerült volt, nem is tudott úgy mintát produkálni, mint amennyit szokott, ideges volt az orvosok miatt. Az mennyit befolyásol, hogy nem egészen 3 nappal előtte szexeltünk? (Tudom, 5 napot kellett volna, dehát így sikerült, nem gondoltuk, hogy ez hatalmas baj...)
2014. máj. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!