Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha gyerekkoromban volt fitymas...

Ha gyerekkoromban volt fitymaszűkületem, de megműtöttek, lehet később még?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak kis korrigálás volt,akkor lehet.Teljes km .mellet ez érdekes lenne .
2014. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem volt körülmetélésed és remélhetőleg nem volt akkor ha odafigyelsz magadra,mosod rendesen és hátrahúzod kicsi az esélye.Ha elhanyagolod magad akkor igen.


De még az sem igaz hogy körülmetélés-nél ne lehetne újabb szükület a tv-ben Lifenetwork(Ciki,nem ciki beteg vagy.-Ez a sorozat címe.Embrassings bodies címen meg az interneten is fennt van,de 18 éves legyél és úgy legyél fennt a you tube-en úgy tudsz részeket nézni ott sajnos csak angol nyelven)volt egy epizód egy idősebb angol férfi körül volt metélve de valahogy el volt rontva a metélése,elmérték vag y nem is tudom mi,a lényeg hogy teljesen be volt ennek ellenére gyulladva a makkja (én úgy láttam szabad a makkja teljesen)a lényeg újra kellett metélni a férfit.De az ő hibája is volt mert hagyta hogy a gyulladás idáig eljusson,évekig elült a gond felett,nem tudta mossni így minden lerakodott.


De ha odafigyelsz és tisztántartod magad,a makkod alatt rendesen,alaposan kitísztítod akkor igen kicsi az esélye egy újabb szükületnek.

2014. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!