Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fityma fékkel mit lehet...

Rövid fityma fékkel mit lehet csinálni? Nem akarok orvoshoz menni mert nagyon csúnya a műtét után + nem akarom elmondani a szüleimnek 13/f

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rövid fitymafékkel házilag semmit sem lehet csinálni! Orvoshoz kell vele fordulni! A műtét nem annyira látványos! Nem a körülmetéléssel kevered véletlenül?

Jobb lenne, ha elmondanád a szüleidnek!

2014. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezen csak a műtét segithet.Jobb lenne ezt a szüleinek elmondani ,és a szünetben megcsináltatni ,azaz megműtetni .

Most ezt neked még altatásban megcsinálnák,de később csak helyi érzéstelenités van .18 éves korodig ebbe be kell vonni a szüleidet .Ez nem lesz csúnya műtét,nem is lehet majd látni a helyét. 2 hét alatt tökéletesen gyógyult is leszel .

2014. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom felfogni, hogy többedmagaddal az a kikötésetek: de nem akarom elmondani a szüleimnek. Hát akkor kihez akarsz segítségért fordulni? Valamelyik piaci kofához, vagy egy utcalányhoz?
2014. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
fordulj segítségért a pápai tanácsba, a polgár jenőhőz..
2014. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de nálunk a menyezet már repedezett
2014. máj. 18. 18:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Jó gondolom, hogy fitymaszűkülettel kapcsolatban is te kérdeztél néhánnyal ezelőtt?

A szüleidet miért nem akarod beavatni?

2014. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mert nagyon szégyenlős vagyok
2014. máj. 18. 19:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy mond el kizárólag apádnak és kérd meg hogy anyukádnak ezt ne adja tovább. Ezután mond neki hogy segítsen nejed megoldani a problémát... Uroógus, stb...
2014. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

szia!

Nekem is ez volt kb ennyi idősen a problémám. Először csak azt vettem észre, hogy nem jön teljesen hátra a bőr a makkomon. Aztán kis idő múlva ahogy egyre fejlődött, nőtt a makkom, úgy már fájt is amikor teljesen hátra kellett húzni. Nekem akkor a bátyám segített, akivel megosztottam a problémám. Kiderült, hogy neki is ilyen volt kiskorában.

Rengeteget kellett vele foglalkozni, de nekem nem kellett dokihoz mennem vele.

Naponta többször kell sokszor hátrahúzni amennyire megy, eleinte tudom, hogy fáj picit, de muszáj. Ha jol emlékszem vaselinnel kentem közben, ami megpuhította a bőrt és sikossá is tette. Ha mondjuk maszturbálsz, akkor mielőtt elélveznél, akkor huzd jol hátra, ilyenkor nem annyira fájdalmas, mert a "csúcs " előtti állapotban nem érzed annyira. Ha sokat kézimunkázol, hidd el megnyúlik a bőröd pár héten belül. Utána csak arra kell figyelned, hogy ne tudjo összehuzodni, tehát sokat masztizz.

Az egyik haveromnak nem volt ilyen szerencséje, neki megműtötték de neki sem fájt, kb 30 perces helyi érzéstelenitéses műtét. 2 napig csípett neki pisilésnél a vágás, 1 hét után pedig már hokizott :) Kitartás, nem fogsz belehalni!

2014. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
b.attila24@freemail.hu
2014. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!